دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴
Share/Save/Bookmark
 

حضور پرشور مردم در راهپیمایی تعهد مسئولان را بیشتر کرد

صدای فردا - استاندار خوزستان گفت: مردم ایران بار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه علاوه بر ادا کردن دین خود به نظام، تعهد و وظایف مسئولان را بیشتر کردند.
 
غلامرضا شریعتی روز دوشنبه در راهپیمایی 22 بهمن ماه در گفت و گو با صدای فردا ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم افزود: مردم ما نشان دادند که بهترین هستند لذا باید بهترین خدمات و امکانات را در اختیار آنها قرار دهیم.
وی اظهار داشت: 22 بهمن ماه یادآور همبستگی و وحدت امتی است که قیام خویش را برای برپایی حکومتی برخاسته از ارزش های اسلامی و مبتنی بر مبانی دین اسلام، نفی استعمار و استبداد و تحقق استقلال و آزادی به سرانجام رساندند.
استاندار خوزستان به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در شرایط کنونی بین المللی اشاره کرد و گفت: جبهه استکبار به خصوص آمریکایی ها باید درک کنند با چه ملت منسجم و متحدی رو به رو هستند.
وی با بیان اینکه امروز در جای جای ایران اسلامی به خصوص خوزستان و مناطق مرزی، شور و نشاط موج می زند، افزود: ملت ایران برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی با همه وجود به میدان آمدند و دلبستگی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی نشان دادند.
شریعتی اظهار داشت: یکپارچگی اقوام اعم از عرب، لر، بختیاری، دزفولی، بهبهانی، آبادانی و ... در این راهپیمایی عظیم نشان داد که آحاد مردم در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهدای عزیز، تمام قد در میدان هستند و به دشمنان و بدخواهان اجازه شیطنت و دخالت در امور داخلی خود را نمی دهند.
وی افزود: مردم فهیم استان خوزستان برای پاسداشت خون شهیدان با حضور حماسی و باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های انقلاب بیعت کردند.
استاندار خوزستان 22 بهمن ماه را حماسه ای وصف ناشدنی برای قطع دست دشمنان نظام دانست و گفت: دشمنان در تمام دوران انقلاب سعی کردند به هر روشی به این انقلاب ضربه بزنند ولی مردم همیشه در صحنه، توطئه‌ های آنها را یکی پس از دیگری خنثی کردند.
وی افزود: دشمنان همیشه چشم به مردم دارند تا ببینند چقدر پشتیبان انقلاب هستند بنابراین حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال چشم دشمنان را کور و بار دیگر آنها را ناامید کرد.

منبع: ایرنا 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 10680