شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹
Share/Save/Bookmark
 

امدادرسانی به 465 خودرو گرفتار در برف و کولاک خوزستان

صدای فردا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی به 465 خودرو گرفتار در برف و کولاک در محورهای خوزستان خبر داد.
 
علی خدادادی در گفت‌وگو با صدای فردا – منطقه خوزستان، با اشاره به امدادرسانی جمعیت هلال احمر خوزستان در مناطق متأثر از برف و کولاک روز گذشته، اظهار کرد: در پی بارش برف و کولاک در برخی محورهای خوزستان روز گذشته به 465 خودرو در محورهای اندیکا، ایذه و با غملک امدادرسانی شد. 

وی افزود: روز گذشته در اندیکا در محور تاراز - چهارمحال و بختیاری 410 خودرو با 1160 سرنشین در برف و کولاک گرفتار شدند که توسط سه تیم امداد و نجات و دو خودروی آمبولانس و نجات رهایی یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: همچنین در این مدت در محور ایذه - چهارمحال و بختیاری 50 خودرو با 138 سرنشین در  برف و کولاک گرفتار شدند که توسط تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان به این سرنشینان امدادرسانی شد.

خدادادی گفت: در منطقه امامزاده عبدالله نیز پنج خودرو با 25 سرنشین در برف و کولاک شدید گرفتار شده بودند که توسط نیروهای امداد و نجات رهاسازی شدند. امدادرسانی در منطقه امامزاده عبدالله باغملک ادامه دارد.

منبع: ایسنا 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 10964