جمعه ۲۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲
Share/Save/Bookmark
 

دانشگاه آزاد واحد اهواز تا 26 فروردین ماه تعطیل اعلام شد

صدای فردا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی فعالیت های آموزشی، اداری این دانشگاه به دلیل وقوع سیل در خوزستان، از 24 تا 26 فروردین ماه تعطیل است.
 
به گزارش جمعه صدای فردا به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، در این اطلاعیه آمده است: براساس اعلام ستاد بحران استانداری خوزستان، به دلیل وضعیت سیل در استان، مدارس و دانشگاههای شهر اهواز و چند شهر دیگر استان در سه روز اول هفته جاری از 24 تا 26 فروردین ماه تعطیل است.
بنا براین فعالیت های آموزشی، اداری و همچنین پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در تاریخ های یاد شده تعطیل هستند.
پیش از این نیز این دانشگاه با توجه به اعلام استانداری و ستاد بحران استان خوزستان کلیه کلاس های درس را با یک هفته تاخیر از تاریخ 24 فروردین اعلام کرده بود.
دانشگاه شهید چمران اهواز نیز در اطلاعیه ای اعلام کرده است کلاس های درس این دانشگاه در تمام مقاطع تحصیلی با توجه به تداوم سیل در برخی نقاط خوزستان، تا 26 فروردین تشکیل نمی شود
بر اساس اعلام مدیر روابط عمومی دانشکده نفت اهواز نیز بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران این دانشگاه، کلاس های دانشکده های نفت اهواز و آبادان تا 27 فروردین تعطیل هستند. 
در پی طغیان رودخانه های دز، کرخه و کارون، دستور تخلیه هفت شهر و 250 روستای خوزستان صادر شده و تا کنون 105 روستا را سیلاب گرفته است.
به گفته وزیر کشور 400 هزار نفر در خوزستان در معرض سیلاب هستند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 11112