شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۰
Share/Save/Bookmark
 

تاسیسات آبرسانی شهر گوریه وارد مدار بهره برداری شد

صدای فردا - مدیر آبفا منطقه شوشتر گفت : تاسیسات آبرسانی شهر گوریه وارد مدار شد و پمپاژ آب در این شهر بمنظور شستشوی شبکه توزیع از سرگرفته می شود.
 
به گزارش صدای فردا رضا طافی زارع با اعلام این خبر گفت: با پایین آمدن سطح  آب و خروج تاسیسات آبفا گوریه از زیر سیلاب امکان پمپاژ مجدد آب در شبکه توزیع شهر گوریه فراهم شد.
وی افزود : با پیگیری مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان و تلاش شبانه روزی همکاران معاونت بهره برداری و معاونت فنی و مهندسی و کارکنان آبفا منطقه شوشتر و اداره آبفا گوریه آسیب‌ ها و شکستگی های ناشی از سیلاب در حال ترمیم است
مدیر آبفا منطقه شوشتر با تاکید بر اینکه آب توزیعی از نظر بهداشتی کنترل و تحت نظارت مستمر کارشناسان کنترل کیفی و آزمایشگاه آبفا خوزستان قرار دارد ، تصریح نمود : بمنظور شستشو و خروج آب موجود در شبکه و اطمینان بیشتر از بهداشت شبکه توزیع آب توصیه می گردد شهروندان ظرف دو روز آینده از آب شبکه توزیع صرفا برای مصارف غیر شرب و بمنظور شستشو استفاده نمایند.
طافی زارع تاکید کرد : تا زمان عادی شدن شرایط شبکه توزیع شهروندان گوریه همچنان می توانند آب شرب مورد نیازشان را از طریق تانکرهای سیار و ثابت معین شرکت آب و فاضلاب شهری خوزستان تامین نمایند.
گفتنی است: گوریه شهری از توابع بخش شعیبیه شهرستان شوشتر است که در شمال خوزستان واقع است. 

منبع: روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 11230