چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۴
Share/Save/Bookmark
 

راه اندازي كميته‌ي مصرف انرژي گامي در جهت صيانت از محيط زيست

صدای فردا - طی اقدامی در راستای صیانت از محیط زیست و بهره وری حداکثری در حوزه انرژی کمیته ی مصرف انرژی در شرکت گاز استان خوزستان راه اندازی شد.
 
به گزارش صدای فردا، عبداله ابول پور مدیر عامل گاز خوزستان گفت: با توجه به اهمیت صیانت از محیط زیست و بهره وری حداکثری در حوزه انرژی، شرکت گاز استان خوزستان اقدام به راه اندازی کمیته مصرف سوخت و انرژی با پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001)  نموده است.
مدیر عامل شرکت گاز خوزستان با بیان این مطلب، در خصوص اهمیت مدیریت انرژی تصریح کرد: شرکت گاز خوزستان با اخذ گواهینامه صحت عملکرد موتورخانه ها، نوسازی و عایق کاری تاسیسات موتورخانه، جایگزینی پنجره‌های دوجداره با پنجره‌های معمولی، جایگزینی لامپ‌های کم مصرف با لامپ‌های پرمصرف و مدیریت مصرف حامل‌های انرژی در فصل تابستان در بیشتر  ساختمان‌ها، گام موثری در جهت کاهش مصرف انرژی برداشته شده است.
ابول پور افزود: در کنار مدیریت انرژی، این شرکت در تلاش است با مشارکت در ساخت برنامه‌های آموزشی برای جامعه هدف دانش آموزان و همچنین شهروندان استان خوزستان از طریق رسانه‌ی صدا و سیما بتواند در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی اقدامات موثری صورت پذیرد.
مدیر عامل شرکت گاز خوزستان با اشاره به برنامه ریزی کمیته‌ی مصرف انرژی در زمینه های مختلف فرهنگی، اظهار داشت: برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه انرژی و انجام پروژه بزرگ "طرح همیار گاز" با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در سال جاری، در جهت نهادینه شدن فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در بین دانش آموزان و شهروندان خوزستانی از برنامه های بلند مدت این شرکت خواهد بود.

منبع: روابط عمومی شرکت گاز 

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 12143