دوشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶
Share/Save/Bookmark
 

ادعاهای پیمانکار دانشگاه امیرالمومنین (ع)کذب است

صدای فردا - مسئول سابق امور مالی و ساختمانی دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز با اشاره به اینکه ادعاهای پیمانکار دانشگاه امیرالمومنین (ع) از اساس کذب است گفت: فردی که مدعی داشتن طلب از دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز است بیش از سه سال است که متواری شده و از وی خبری نیست و بارها به این فرد اعلام شده که اگر مدعی وجود اسنادی دال بر بدهکاری دانشگاه است این اسناد را ارائه دهد.
 
حجت الاسلام محمد تباری روز دوشنبه در گفت و گو با صدای فردا بیان کرد: این فرد تنها ادعای طلب از دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز را ندارد و در فضای مجازی اقدام به انتشار تهمت و اخبار کذب می‌کند از سویی دیگر چرا در سه سال گذشته خواسته‌ای در این خصوص مطرح نکرده است.
وی افزود: مدارک موجود نشان از تسویه حساب دانشگاه با فرد پیمانکار مذکور دارد و من به عنوان مسئول سابق امور مالی و ساختمانی دانشگاه امیرالمومنین (ع) آمادگی ارائه آنها را دارم اما آقای هدامپور پیمانکار این دانشگاه از پاسخگویی طفره می‌رود که با جو سازی هیچ مشکلی حل نمی‌شود.
حجت الاسلام تباری گفت: این فرد علاوه بر طرح شکایت از دانشگاه امیرالمومنین (ع) حدود ۳۰ مورد اتهام نیز به من وارد کرده اما در دادگاه ویژه روحانیت اهواز تبرئه شدم البته این فرد اعتراض کرد و مدعی اعمال نفوذ من شدکه در دادگاه تهران نیز بار دیگر تبرئه شدم.
وی افزود: شکایت مطرح شده بین دانشگاه و آقای هدامپور به عنوان پیمانکار است اما سوال اینجاست چرا این فرد به آیت الله موسوی جزایری اتهاماتی وارد کرده است، مشخص است که خواسته یا ناخواسته با گروه‌های مخالف روحانیت همسو شده است.
مسئول سابق امور مالی و ساختمانی دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز اظهار داشت: از سویی دیگر جای طرح این مشکلات در فضای مجازی نیست و باتوجه به وجود مدارک باید این مساله با حضور شهود و دادگاه حل شود، نباید آبروی یک فرد به راحتی توسط شبکه‌های اجتماعی خدشه دار شود.
وی ادامه داد: حدود ۲۰ نفر از این فرد شکایت کردند و او تحت تعقیب است حکم جلب این فرد گرفته شده و ۹۰ میلیارد ریال در دادگاه محکوم شده است.
بنابراین گزارش، چند روز پیش چند نفر با عنوان خانواده پیمانکار این پروژه، به دلیل آنچه عدم تسویه حساب دانشگاه با آنها عنوان شده بود، مقابل ساختمان دانشگاه امیر المومین تجمع کردند.
روابط عمومی دانشگاه امیرالمومنین ۳۰ خردادماه امسال در اطلاعیه‌ای ادعای پیمانکاران پروژه ساختمان دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز را خلاف واقع عنوان کرد.
پیش از این غلامحسین هدامپور رئیس هیأت مدیره شرکت پیمانکار سازنده دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز نیز گفته بود: شرکت سازنده ساختمان دانشگاه امیر المومنین (ع) مبلغ ۳۰ میلیارد ریال بابت احداث این دانشگاه طلب دارد، ۲ هزار و ۸۰۰ متر فضای دانشگاه با ۷۴۵ متر زیربنا توسط شرکت ما ساخته شده است در این مدت اضافه کاری‌هایی هم داشتیم اما باوجود درخواست کتبی از رئیس دانشگاه تاکنون پاسخی به ما ارائه نشده است.
مسئول سابق عمران دانشگاه نیز طی تماسی آمادگی خود برای ارائه مدارک و مستندات پرداختی‌ها و پاسخگویی به این ادعا را اعلام کرده است.
دانشگاه امیرالمومنین (ع) اهواز در سال ۸۷ فعالیت خود را در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری آغاز کرد.
این دانشگاه در مقطع کارشناسی دارای رشته‌های فقه و حقوق اسلامی، اقتصاد اسلامی، تاریخ اسلام، علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، در مقطع کارشناسی ارشد دارای رشته‌های فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآن و حدیث، کلام شیعه و در مقطع دکتری دارای رشته‌های فقه و مبانی حقوق اسلامی و کلام شیعه است.


منبع: ایرنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 12361