شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳
Share/Save/Bookmark
 

آمادگی کامل آموزش و پرورش استان برای حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل

نوری زاده گفت: آموزش و پرورش استان به دنبال کودکانی است که به هر دلیل از چرخه تحصیل بازمانده اند. بی شک با همکاری استانداری خوزستان حمایت های لازم از این کودکان برای ادامه تحصیل انجام خواهد شد.
 
به گزارش صدای فردا، بابک نوری زاده در گفتگو با خبرنگار صدای فردا با اشاره اهداف آموزش و پرورش استان جهت مقابله با کمبود معلم در اهواز اظهار کرد: با توجه به کمبود16 هزار نفر معلم در استان، موضوع دو تایمه شدن در مدارس مطرح و لحاظ شده است.
وی با بیان اینکه به دنبال رفع موضوع کمبود معلم در استان هستیم افزود: با استفاده از ساعات اضافه کاری، بکار گیری نیروهای حق التدریس و دو نوبته شدن مدارسی که امکان دو نوبته شدن را دارند این معضل تا حدودی مرتفع شده است.
نوری زاده در رابطه با شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل و بازگشت آنان به چرخه تحصیل، عنوان کرد: در ماه اول شروع مدارس این مهم امکانپذیر نیست اما بعد از آن بر اساس بررسی کدهای ثبت نام شده در سامانه سناد امکان شناسایی آنها فراهم خواهد شد.
  مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در ادامه گفت: شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل تنها برعهده آموزش و پرورش نیست بلکه نیازمند همکاری دیگر نهادهای مربوطه از جمله بهزیستی، کمیته امداد و ثبت احوال برای شناسایی افراد نیز است.
وی اظهار کرد: آموزش و پرورش استان به دنبال کودکانی است که به هر دلیل از چرخه تحصیل بازمانده اند. بی شک  با همکاری استانداری خوزستان از کودکان بازمانده از تحصیل برای ادامه تحصیل حمایت می شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13521