چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷
Share/Save/Bookmark
 

حقوق عقب افتاده کارگران شهرداری شادگان پرداخت شد

صدای فردا - شهردار شادگان گفت: ۱۰۷ میلیارد ریال حقوق و مزایای عقب‌افتاده کارگران شهرداری این شهر پرداخت شد.
 
حسن مزبانی‌پور چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شادگان اظهار داشت: مبلغ پرداخت شده مربوط به حقوق سه ماه عقب افتاده سال گذشته و ۶ ماهه اول سال جاری است و با به روز شدن حقوق کارمندان و کارگران شهرداری شادگان بخشی از مشکل پیش آمده برای کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری برطرف شد.
وی افزود:شهرداری شادگان ۵۷ کارمند رسمی، قراردادی و پیمانی و ۳۰۰ کارگر در بخش‌های خدماتی دارد که اکنون فقط یک ماه حقوق از شهرداری طلبکار هستند.
شهردار شادگان گفت:تعداد کارگران و کارمندان شهرداری بیش از حدنیاز است و تامین حقوق و مزایای آنها با توجه به درآمد پایین شهرداری ، کاری سخت است.
وی اظهار داشت: در ۲ سال گذشته پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران و کارمندان این شهرداری بعنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری بود و از این لحاظ در مقابل اذهان عمومی بسیار تحت فشار بودیم.
مزبانی پور از تمام مسئولان اجرایی استان و شهرستان که شهرداری شادگان را در پرداخت حقوق کارگران و کارکنان این شهرداری یاری کردند تقدیر و تشکر کرد و گفت: شهروندان در راستای حمایت از این نهاد مردمی و همچنین توسعه  فعالیت‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در سطح شهر با پرداخت بموقع عوارض ما را در اجرای بهتر طرحها و اداره شهر یاری نمایند.
کارکنان شهرداری شادگان در چندماه گذشته به دلیل پرداخت نشدن حقوق و مزایایی خود چند بار تجمع اعتراض‌آمیز برگزار کردند.
شادگان با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۷۰ کیومتری اهواز مرکز استان خوزستان قرار دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13695