سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲
Share/Save/Bookmark
 

ادامه بارش برف در ارتفاعات اندیکا

صدای فردا – رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اندیکا گفت: بارش برف در ارتفاعات این شهرستان در شمال شرق خوزستان دوباره شروع شده و تردد در جاده اندیکا – شهرکرد تنها با استفاده از زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
 
کورش دهنو یکشنبه شب در گفت و گو با صدای فردا بیان کرد : بارش برف در نقاط کوهستانی این جاده آغاز شده و ۲ تیم راهداری برای برف روبی جاده مستقر شده اند.
وی افزود: راهداران به صورت شبانه روزی برف روبی جاده را انجام می دهند اما رانندگان پیش از سفر حتما از سیستم گرمایشی خودروی خود اطمینان حاصل کنند.
وی ادامه داد: با وجود هشدارهای قبلی برخی رانندگان چهارشنبه شب گذشته به دلیل همراه نداشتن زنجیر چرخ در این جاده گرفتار شدند که با تلاش راهداری و جمعیت هلال احمر نجات یافتند.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: هفته گذشته ۷۰ خودروی گرفتار در برف در این جاده رهاسازی و سرنشینان آنها در پایگاه امداد و نجات تاراز اسکان یافتند.
وی افزود: پایگاه امداد و نجات تاراز با ۲ تیم مجهز به مسافران گرفتار در برف خدمت رسانی و در صورت نیاز شرایط اسکان آنها را فراهم می کند.
جاده اندیکا – شهرکرد یکی از جاده های میانبر استان خوزستان به سمت چهارمحال و بختیاری است که بخش هایی از آن کوهستانی ، برف گیر  و فاقد پوشش شبکه تلفن همراه است.


منبع: ایرنا 
 

     
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 13819