دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱
Share/Save/Bookmark
 

اداره‌ها و مدارس آبادان در نوبت صبح روز سه‌شنبه تعطیل شدند

صدای فردا - فرمانداری ویژه آبادان اداره‌ها و نوبت صبح مدارس این شهرستان را در روز سه‌شنبه به منظور حضور گسترده اقشار مختلف مردم در آئین تشییع و بدرقه شهید ابومهدی المهندس تعطیل اعلام کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان معاون استاندار و فرماندار آبادان دوشنبه شب اعلام کرد: با توجه به تغییر محل وداع مردم آبادان با پیکر پاک شهید ابومهدی المهندس، فردا سه شنبه علاوه بر اداره‌ها و دانشگاه‌ها ، مراکز آموزشی آبادان نیز در نوبت صبح تعطیل می باشند.
سیدزین العابدین موسوی افزود: محل آئین وداع و استقرار مردم ساعت هشت صبح از جوار بقعه سیدعباس واقع در ایستگاه ١٢ به طرف فلکه فرودگاه تعیین شده است.
پیکر شهیدان حمله جنایتکارانه بامداد جمعه آمریکای جنایتکار به خودرو آنها، پس از تشییع در کاظمین، کربلا و نجف، به ایران منتقل شد، و آیین تشییع و وداع با آنها در خوزستان ، مشهد الرضا و تهران برگزار شد.
رهبر معظم انقلاب بر پیکر شهید سردار سلیمانی و همرزمانش  نماز میت اقامه کردند و سپس پیکر شهدا از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی تشییع تا به قم انتقال یابد.
سازمان بسیج مردمی عراق اعلام کرد: پیکر شهید «ابومهدی المهندس» به همراه یکی از شهدای الحشد الشعبی برای انجام آزمایش «DNA» به ایران منتقل شده است.
پیکرمطهر شهید ابومهدی المهندس قرار است برای خاکسپاری در وادی السلام به نجف اشرف برگردانده شود.
بامداد جمعه ۱۳ دی سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان جبهه مقاومت و چند همرز آنها، در حمله پهپادهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود که در پی این اقدام تروریستی آمریکا، رهبر معظم انقلاب اسلامی سه روز در ایران عزای عمومی اعلام کردند.
 
  •  
     
     
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 14447