چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۷
Share/Save/Bookmark
 

تراز بالای جهاد دانشگاهی استان‌ها، نشان‌دهنده تفکر جهادی است

صدای فردا - معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی گفت: تراز بسیاری از جهادهای دانشگاهی در استان‌های سراسر کشور از تراز توسعه آن استان‌ها بالاتر است که این موضوع، نشان‌دهنده نگاه و تفکر جهادی است.
 
محمدرضا پورعابدی در آیین افتتاحیه پنجاهمین گردهمایی معاونان پژوهشی جهاد دانشگاهی سراسر کشور که امروز (۱۸ دی‌ماه) به میزبانی اهواز برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در سال‌های گذشته، اظهار کرد: در سال ۷۳، سخنان همه مسئولان وقت در جلسات استانداری خوزستان این بود که استان خوزستان محروم است اما با توجه به تمدن چند هزار ساله استان، تولید ۲۰ درصد انرژی، دارا بودن یک‌سوم آب‌های جاری کشور و وجود بزرگترین جلگه کشور در خوزستان، محرومیت برای ما قابل قبول نبود.
به گزارش صدای فردا، وی افزود: در جهاد دانشگاهی ما تلاش کردیم که تفکر محروم بودن را بشکنیم و نشان دهیم که جایگاه استان خوزستان بیش از این است و خوشبختانه جهاد دانشگاهی خوزستان میان مجموعه جهاد دانشگاهی کشور رتبه خوبی داشت. اولین خبرگزاری منطقه‌ای، اولین پژوهشکده استانی و اولین موسسه مستقل آموزش عالی جهاد دانشگاهی، در استان خوزستان شکل گرفت.
معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی گفت: تراز بسیاری از جهادهای دانشگاهی در استان‌های سراسر کشور از تراز توسعه آن استان‌ها بالاتر است که این موضوع، نشان‌دهنده نگاه و تفکر جهادی است.


منبع: ایسنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 14477