پنجشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴
Share/Save/Bookmark
 

آبادان ظرفیت مناسبی در توسعه گردشگری درمانی دارد

صدای فردا - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان غذا و دارو کشور گفت:آبادان به دلیل قرار داشتن در مجاورت استان بصره عراق ظرفیت مناسبی برای توسعه صنعت گردشگری درمانی دارد.
 
به گزارش صدای فردا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان دکتر محمدرضا شانه ساز روز چهارشنبه در جریان بازدید از جمعیت هلال احمر و مرکز جراحی محدود مادر آبادان بیان کرد: حوضه وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر، دو حوزه هستند که وظایف نزدیک به یکدیگر داشته و مکمل هم دیگر هستند.
 وی افزود: ما در آبادان و خوزستان شاهد ظرفیتهای فوق العاده زیادی هستیم و امیدوارم همه ارگان‌های کشور از جمله جمعیت هلال احمر به جای متمرکز کردن امکانات ساختاری و تولید در پایتخت، از ظرفیت‌هایی که در مرزها وجود دارد استفاده کنند.
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان نیز بر راه‌اندازی داروخانه ویژه جمعیت هلال احمر در آبادان به منظور تامین نیازهای دارویی ساکنان منطقه آزاد اروند به ویژه نیازهای دارویی بیماران سخت علاج این منطقه با توجه به شرایط خاص موجود در کشور تاکید کرد.
دکتر علی خدادادی ایجاد و راه‌اندازی شرکت داروسازی با هدف تامین داروهای مورد نیاز در منطقه را مورد تاکید قرار دارد.
وی همچنین بر توسعه صنعت گردشگری درمانی و همکاری مشترک بین جمعیت هلال احمر و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در منطقه آزاد اروند تاکید کرد.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 14503