جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
Share/Save/Bookmark
 

امام جمعه اهواز: هر رای، یک موشک نقطه‌زن بر قلب استکبار است

صدای فردا - نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی به حضور حداکثری مردم در انتخابات نیازمندیم زیرا هر رای که به صندوق انداخته می‌شود یک موشک نقطه‌زن بر قلب استکبار است.
امام جمعه اهواز: هر رای، یک موشک نقطه‌زن بر قلب استکبار است
 
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی به حضور حداکثری مردم در انتخابات نیازمندیم، گفت: هر رای که به صندوق انداخته می‌شود، یک موشک نقطه‌زن بر قلب استکبار است.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد صبح امروز ۲ اسفندماه پس از شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مسجد فاطمه‌الزهرا(س) کوی علوی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۴۱ سال از انقلاب اسلامی گذشته است و از همان ابتدا رهبر انقلاب اسلامی می‌فرمود که هر عملی در نظام جمهوری اسلامی یک تکلیف است.
وقتی انسان،‌ کاری را برای خدا انجام می‌دهد تلاش می‌کند کار خود را کامل انجام دهد و ناقص نباشد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی به حضور حداکثری مردم در انتخابات نیازمندیم زیرا هر رای که به صندوق انداخته می‌شود یک موشک نقطه‌زن بر قلب استکبار است.
موسوی‌فرد با تاکید بر لزوم انتخاب صحیح و حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای، ادامه داد: مجلس قوی، نیازمند پشتوانه قوی مردم است. این مساله برای کشور امنیت‌آور است.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: مجلس باید یک مجلس توانمند، لایق و در تراز انقلاب اسلامی باشد و این اتفاق، تنها با حضور حداکثری مردم محقق خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: باید تلاش شود فردی انتخاب شود که توانمند و در تراز انقلاب باشد و بتواند مشکل جوانان و مردم را حل کند.
امام جمعه اهواز با بیان اینکه اولویت کشور پس از مسائل فرهنگی، موضاعات اقتصادی است، گفت: از مردم تقاضا دارم در انتخاب‌ها با نگاه قومیتی و رفاقتی عمل نکنند و فرد اصلح را انتخاب کنند.
وی افزود: تاکید می‌کنم مردم رای سفید به صندوق نیندازند؛ مردم تلاش کنند به تعداد نمایندگان مورد نیاز در حوزه انتخابیه خود رای دهند نه اینکه تنها به یک نفر رای دهند.
موسوی‌فرد عنوان کرد: نماینده‌ای که به مجلس می‌رود باید طرح و برنامه داشته باشد. همچنین باید دلسوز نظام و ولایتمدار باشد.
وی در خصوص مطالبات مردم از نمایندگان گفت: امروزه تعداد بسیار زیادی از جوانان بیکار و به دنبال شغل هستند. بسیاری نیز به دنبال مسکن مناسب هستند و این موضوعات باید به صورت جدی پیگیری شود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان خاطرنشان کرد: اکنون که تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه نظام برقرار شده است، خنثی کردن تحریم‌ها می‌تواند اولین مطالبه مردم از نمایندگان مجلس باشد.
به گزارش ایسنا، نماینده ولی فقیه در خوزستان با حضور در شعبه اخذ رای مسجد فاطمه الزهرا(س) در منطقه کوی علوی اهواز رای خود را در صندوق شماره ۳۲۲ انداخت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15091