جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
Share/Save/Bookmark
 

امام جمعه: میزان مشارکت مردم دزفول در انتخابات بی‌سابقه است

صدای فردا - امام جمعه دزفول با اشاره به حضور گسترده مردم این شهرستان پای صندوق‌های اخذ رای از ساعات اولیه رای‌گیری گفت: مشارکت مردم دزفول در این جشن ملی و انجام تکلیف و وظیفه الهی، بی‌سابقه است.
امام جمعه: میزان مشارکت مردم دزفول در انتخابات بی‌سابقه است
 
سابقه نداشته در ساعات اولیه شاهد صف‌های طولانی در شعبه‌های اخذ رای دزفول باشیم.
وی با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات منافع ملی کشور را تضمین می‌کند، اظهارداشت: این حضور گسترده نشان می‌دهد مردم پیام رهبر معظم انقلاب را دریافت و با لبیک به آن، پای صندوق‌های اخذ رای حاضر شده‌اند. 
امام جمعه دزفول افزود: مجلس قوی و کارآمد می‌تواند گره بسیاری از مشکلات کشور را باز کند و کشور را به سمت حل مشکلات سوق دهد.
حجت الاسلام قاضی دزفولی گفت: یک مجلس قوی در عرصه بین الملل نیز برای کشور اهمیت فراوانی دارد و باعث رشد و تعالی ایران اسلامی می‌شود. 
وی افزود: مردم ایران نشان دادند هر بار که نیاز باشد پای صندوق‌های اخذ رای حاضر می‌شوند که این حضور باشکوه ایران اسلامی را سربلندتر می‌کند.
امام جمعه دزفول با بیان اینکه حضور در انتخابات حق مسلم مردم است، بیان کرد: هرکس در این عرصه سیاسی شرکت نکند در سرنوشت کشورش کوتاهی کرده است.
انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی امروز جمعه همزمان با سراسر کشور در دزفول آغاز شده است.
مردم شهرستان دزفول از دقایق اولیه آغاز فرآیند رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور پرشور در شعبه‌های اخذ رای، آرای خود را به صندوق انداختند.
شهرستان دزفول با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت یک کرسی نمایندگی در مجلس دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15094