جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
Share/Save/Bookmark
 

حضور پرشور مردم پای صندوقها نشان از امیدواری به آینده کشور دارد

صدای فردا - کشور همانند یک خانواده است که امکان وجود برخی مشکلات در آن وجود دارد اما در نهایت احساس همکاری میان اعضای آن موج می زند.
حضور پرشور مردم پای صندوقها نشان از امیدواری به آینده کشور دارد
 
حجت الاسلام صادق مرادی روز جمعه باحضور در شعبه اخذ مسجد شهدای حصیرآباد اهواز  با تاکید بر لزوم انتخاب افراد اصلح برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان پس از گذشت ۴۰ سال هنوز مردم این کشور را نشناخته اند.
وی افزود: کشور همانند یک خانواده است که امکان وجود برخی مشکلات در آن وجود  دارد اما در نهایت احساس همکاری میان اعضای آن موج می زند.
رییس دادگستری خوزستان بیان کرد: مردم از آغازین دقایق شروع انتخابات باحضور پرشور خود برای انداختن رای خود به شعبه های اخذ رای آمده اند.
وی ادامه داد: از سایرشهروندان نیز درخواست می شود که برای دادن رای در ساعتهای ابتدایی صبح اقدام کنند.
۸۹۱ نفر برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در خوزستان ثبت نام کرده بودند که ۶۶۳ نفر (۷۷ درصد) در هیات‌های اجرایی و ۳۹۲ نفر در شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند.
تعداد واجدان شرایط رای دادن در خوزستان سه میلیون و ۵۶۲ هزار و ۲۳۸ نفر است که از این تعداد یک میلیون و ۷۸۹ هزار و ۸۵۵ نفر مرد و یک میلیون و ۷۷۲ هزار و ۳۸۳ نفر زن هستند.
خوزستان ۱۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد. این استان دارای ۱۴ حوزه انتخابیه اصلی، ۱۳ حوزه انتخابیه فرعی و ۴۰ بخشداری مستقل است.
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، امروز دوم اسفند در سراسر کشور در حال برگزاری است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15097