يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
Share/Save/Bookmark
 

کشف بیش از ۶ میلیون عدد لوازم بهداشتی احتکار در اهواز

صدای فردا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: انبار بزرگ لوازم بهداشتی احتکار شده با بیش از ۶ میلیون عدد اقلام بهداشتی در شهرستان اهواز کشف شد.
کشف بیش از ۶ میلیون عدد لوازم بهداشتی احتکار در اهواز
 
باتوجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای مبارزه با اخلالگران اقتصادی و شناسایی محتکران لوازم بهداشتی، گشت مشترک پلیس امنیت اقتصادی، تعزیرات و اداره نظارت بر اماکن عمومی با کار اطلاعاتی یک انبار احتکار را در یکی از مناطق شهرستان اهواز شناسایی کردند.
این مقام ارشد انتظامی استان خوزستان افزود: ماموران پلیس با هماهنگی قضایی در بازرسی از این انبار  هشت هزار و ۶۸ بطری سفید کننده، ۸۳ هزار و ۵۱۲ بطری مایع جرم گیر، ۲ هزار و ۴۱۱ بطری شیشه شوی، ۱۳۶ هزار و ۴۴۶ بطری ظرف شویی و ۶۰ هزار و ۶۱۱ بطری نرم کننده حوله و لباس را کشف کردند.
وی ادامه داد: ۶۶۲ هزار و ۹۷۹ بطری لباس شویی، یک میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۸۸ عدد پاکت پودر لباسشویی، ۳۰۵ هزار و ۳۴۷ هزار مایع دستشویی و هشت هزار و ۶۶۲ بطری نرم کننده موی سر نیز کشف شد.
سردار عباس زاده با اشاره به کشف ۳۱۵ هزار و ۸۷۳ بطری شامپو سر و بدن، ۲۲۳ هزار و ۵۸۸ بطری پاک کننده، ۲۰ هزار و ۵۴۴ بطری لوله بازکن، سه میلیون و ۱۰۴ هزار و ۵۶۴ عدد جعبه دستمال کاغذی و ۴۲۰ بطری ژل ضدعفونی احتکار شده گفت: انبار مورد نظر پلمب و در این رابطه پرونده تشکیل و به مرجع قانونی تحویل داده شد.
پیش از این در روز دوشنبه ۲۶ اسفندماه سال گذشته سرهنگ پاسدار محمدرضا نعمتی مسوول روابط عمومی سپاه ولی عصر(عج) خوزستان از کشف ۲ انبار کالاهای احتکار شده پزشکی در اهواز توسط سازمان اطلاعات سپاه ولیعصر خوزستان خبر داده بود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15439