سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
Share/Save/Bookmark
 

ممنوع شدن برگزاری هرگونه مراسم و حضور در آرامستان‌های حمیدیه

صدای فردا - فرماندار حمیدیه گفت : برگزاری هرگونه مراسم و حضور در آرامستان‌های این شهرستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
ممنوع شدن برگزاری هرگونه مراسم و حضور در آرامستان‌های حمیدیه
 
کنترل و قطع زنجیره‌ی انتقال بیماری در گرو رعایت اصول بهداشتی و ماندن در خانه و لغو تمام مراسم ، تجمعات، تردد و سفرهای غیر ضروری است.
وی با تاکید بر لزوم ثبت پرسشنامه خوداظهاری توسط مردم گفت: این پرسشنامه یک غربالگری از سوی وزارت بهداشت  است  که به منظور ایجاد اطمینان از صحت و سلامت شهروندان و بیماریابی موارد مشکوک انجام می شود.
فرماندار حمیدیه ادامه داد: از مسافران نوروزی تقاضا داریم که در این شرایط بحرانی و حساس از سفر به این شهرستان خودداری کنند، با این وجود در مبادی ورودی این شهرستان غربالگری و تب سنجی از افرادی که تردد دارند انجام می شود.
وی با اشاره به کارهایی که برای ضدعفونی کردن این شهرستان انجام می شود افزود: دفع پسماندهای شهری و روستایی و لایروبی و آهک پاشی معابر و جوهای روباز شهری و روستایی،. گند زدایی و ضدعفونی مستمر معابر، اماکن عمومی، جایگاه های سوخت و حمل و نقل عمومی و محله های شهری و روستایی به صورت مسمتر در حال انجام است.
هاشمی با تاکید به شهروندان برای رعایت اصول بهداشت فردی و جلوگیری از هرگونه سهل انگاری در مراودات اجتماعی بیان کرد: برای جلوگیری از تردد مردم در شهر و اماکن شلوغ از روحانیون و معتمدین کمک گرفته ایم که با مردم برای در خانه ماندن صحبت کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15469