سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۵
Share/Save/Bookmark
 

ورودی های شوشتر شبانه روز پایش می شوند

صدای فردا - همه اماکن تاریخی ، مذهبی و تفریحی شوشتر از همان روز های اولیه تعطیل شدند تا هیچ بستری برای ورود گردشگران و مسافران نوروزی فراهم نباشد .
ورودی های شوشتر شبانه روز پایش می شوند
 
این کار با همکاری نیروی انتظامی ، تیپ ۴۵ نیرو مخصوص ، ناحیه مقاومت بسیج ، جمعیت هلال احمر و دانشکده علوم پزشکی انجام می شود . 
وی افزود : با همکاری اصناف و کسبه از همان روز های اولیه بازار مرکزی شوشتر به حالت تعطیل در آمد و به جز واحد های صنفی تامین مایحتاج روزمره شهروندان از فعالیت دیگر واحد های صنفی جلوگیری می شود . 
رییس شورای سلامت شوشتر گفت : طلاب ، بسیجیان و گروه های جهادی که در شوشتر همواره پیشگام بوده اند این بار نیز در کنار مردم و مسئولان آمده اند و در زمینه پایش ورودی ها ، ضد عفونی معابر ، تولید ماسک و دستکش و ... اقدامات خوبی انجام داده اند . 
وی افزود : خوشبختانه روند رشد ویروس کرونا در این شهرستان با اقدامات اساسی و همراهی شهروندان کاهش چشمگیری داشته اما برای دفع کامل این ویروس همچنان نیازمند همراهی بیشتر شهروندان هستیم . 
فرماندار شوشتر ادامه داد : همه اماکن تاریخی ، مذهبی و تفریحی شوشتر از همان روز های اولیه تعطیل شدند تا هیچ بستری برای ورود گردشگران و مسافران نوروزی فراهم نباشد . 
وی گفت : وحدت و همدلی مثال زدنی بین اعضای شورای سلامت و دیگر مسئولان شهرستان حاکم است و همکاری و همراهی مردم نیز جای قدر دانی دارد . 
 فرماندار شوشتر در پایان ضمن عذر خواهی از هموطنان و توصیه اکید برای جلوگیری از سفر به این شهرستان افزود : تخت های بیمارستانی این شهرستان جوابگوی نیاز بیماران هستند اما نقاهتگاهی با ظرفیت بیش از ۳۰ تخت نیز در یکی از اماکن ورزشی مهیا شده است .
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15472