سه شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۷
Share/Save/Bookmark
 

ورود مسافر به خوزستان از مسیر شهرکرد - اندیکا همچنان ممنوع است

صدای فردا - از شهروندان درخواست می‌شود به هموطنانی که قصد مسافرت از دیگر استان‌ها به سمت اندیکا را دارند اعلام کنند به این شهرستان سفر نکنند.
ورود مسافر به خوزستان از مسیر شهرکرد - اندیکا همچنان ممنوع است
 
در این رابطه از هموطنان انتظار می رود در راستای رعایت اصول خود مراقبتی ترددهای غیر ضروری را متوقف کنند.
وی ادامه داد: تردد وسایل نقلیه در روزهای گذشته به شهرستان اندیکا کاهش چشم‌گیری داشته است بطوری که ورودی و خروجی وسایل نقلیه در این شهرستان به ترتیب ۹۱ و ۸۹ درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل است.
فرماندار اندیکا با اشاره به اینکه مسیرهای ورودی از سمت شهرکرد به اندیکا از سوی نیروهای نظامی و انتظامی کنترل می‌شود، گفت: از شهروندان درخواست می‌شود به هموطنانی که قصد مسافرت از دیگر استان‌ها به سمت اندیکا را دارند اعلام کنند به این شهرستان سفر نکنند.
کاظمی همچنین به بخش دیگری از مصوبات شورای تامین اندیکا به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح این شهرستان اشاره کرد و گفت: با هماهنگی‌های بین بخشی که صورت گرفته فعالیت صنوف غیرضروری در این شهرستان به حالت تعلیق درآمده است و مراکز اقامتی و رستوران‌های بین راهی نیز تعطیل شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این برگزاری مراسم عروسی در اندیکا کاملا ممنوع است و آیین خاکسپاری‌ نیز به صورت کاملا محدود و طی ساعت‌های مشخص انجام می‌شود تا از هرگونه تجمع جلوگیری شود.
فرماندار اندیکا یادآور شد: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان اندیکا ۲ نفر بودند که این افراد مراحل درمانی را طی کرده و می‌توان گفت این شهرستان یکی از نقاط سفید استان خوزستان است.
ویروس کرونا یا کووید – ۱۹، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۱۷۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.
تاکنون ۵۰۲ نفر در خوزستان به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۶۵ نفر فوت کرده اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15474