دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۵
Share/Save/Bookmark
 

مقابله با کرونا در خوزستان باعث تغییر منحنی‌ آماری شده است

صدای فردا - در این زمینه سپاه حضرت ولی عصر(عج)، قرارگاه شفا و بسیج جامعه پزشکی در خوزستان این مسوولیت را بر عهده دارند.
مقابله با کرونا در خوزستان باعث تغییر منحنی‌ آماری شده است
 
امروز در تماس تصویری با رییس جمهوری، روند اقدامات صورت گرفته در مقابله با ویروس کرونا در خوزستان به اطلاع وی رسید.
وی با تاکید بر اینکه مجموعه اقدامات صورت گرفته در خوزستان نشان دهنده این است که وضعیت در کنترل است، گفت: با این وجود نمی‌توان به دلیل خستگی و یا این ذهنیت که مساله حل و فصل شده دست از تداوم اقدامات برداریم.
استاندار خوزستان افزود: در این شرایط نیاز است تا با پیشگیری‌ بیشتر و با همکاری در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به روند وضع موجود کمک کنیم تا بتوانیم از ادامه سرایت ویروس کرونا جلوگیری کرد.
وی با بیان اینکه همکاری مردم از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است ادامه داد: فاصله اجتماعی در کنترل این ویروس نقش محوری دارد و در این زمینه نیروهای بسیج ، بهداشت و درمان، هلال احمر و ... با جدیت مشغول فعالیت هستند.
نقاهتگاه‌های دیگری در استان راه اندازی می‌شود
استاندار خوزستان با بیان اینکه یکی از اقدامات اساسی که باید صورت بگیرد پشتیبانی از بیمارستان‌ها با ایجاد نقاهتگاه‌ها است گفت: در این زمینه سپاه حضرت ولی عصر(عج)، قرارگاه شفا و بسیج جامعه پزشکی در خوزستان این مسوولیت را بر عهده دارند.
وی با اشاره به اینکه ایجاد نقاهتگاه ۱۰۰ تختخوابی در مجموعه ورزشی راه آهن جنوب نیز به چرخه پشتیبانی از بیمارستان‌های شهر اهواز اضافه شده، ادامه داد:این اقدام در راستای مسوولیت‌های اجتماعی این اداره کل صورت گرفته است که در نگهداری و مراقبت افراد مبتلا کمک بزرگی محسوب می‌شود.
شریعتی ادامه داد: همچنین ۲ نقاهتگاه‌ها دیگر با کمک شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دانشگاه علوم پزشکی اهواز در حال راه اندازی است.
۲۲ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در خوزستان شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری تا ظهر روز دوشنبه ۱۱ فروردین به ۶۹۳ مورد رسید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 15531