چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۹
Share/Save/Bookmark
 

همدلی مومنانه شرکت فولاد اکسین با اهدا ۱۰ هزار بسته حمایتی

صدای فردا - استاندار خوزستان در پایان اشاره کرد: برای به ثمر رسیدن طرح فولاد سازی در کنار فولاد اکسین هستیم تا انشالله این طرح مهم و بزرگ به نتیجه برسد.
همدلی مومنانه شرکت فولاد اکسین با اهدا ۱۰ هزار بسته حمایتی
 
در ابتدای این رزمایش معنوی و امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان گفت: بحث مسئولیت‌های اجتماعی وظیفه اصلی همه است بطوری که شعار همیشگی ما در کنار مردم خوزستان و برای مردم استان بودن، می‌باشد.

وی افزود: هم در سیل و کرونا و هم در بحث کمک‌های مومنانه ۲۵ میلیارد ریالی، همیشه این شرکت تولیدی سعی کرده در حد توان خود انجام وظیفه کند و امیدواریم بتوانیم کوچکترین قدم را در بحث کمک به خانواده‌های کم برخوردار انجام داده باشیم.

ابراهیمی در پایان گفت: ما سال ۹۹ را واقعاً با نام جهش تولید با تشکیل کارگروه ویژه جهش تولید شروع کردیم و این مهم را امسال در سه بعد ۱- حفظ شرایط گذشته ۲- بهبود شرایط گذشته و توسعه صادرات ۳- بحث طرح فولاد سازی، طرحی که می‌تواند ۱۰۰۰ نفر را به صورت مستقیم و نزدیک به ۲۳ هزار نفر اشتغال زایی غیر مستقیم در استان ایجاد کند را با کمک استاندار و همه مسئولین و به کمک خداوند بزرگ جامعه عمل بپوشانیم.

در ادامه این همایش شریعتی استاندار خوزستان گفت: برای جبران مشکلاتی کسانی که بحران کرونا زندگی نرمال آن‌ها را مختل کرده، موسسات شرکت‌های بزرگ در جهت کمک، در خوزستان پیشگام بوده و چیزی کم نگذاشته اند.

شریعتی تصریح کرد: فولاد اکسین خوزستان هم در راستای فعالیت‌های اجتماعی و وظیفه‌ای که بر دوش خود احساس می‌کرده بعد از سپری کردن بحران‌های زیاد بحمدالله در خط توسعه و تولید و استقلال کشور قرار گرفته و کار بزرگی در یک سال و چندماه اخیر انجام شد که ما صمیمانه از آقای ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین، و امام جمعه محترم اهواز که خود بانی این کار بودند و از همه پرسنل فولاد اکسین تشکر میکنم.

استاندار خوزستان در پایان اشاره کرد: برای به ثمر رسیدن طرح فولاد سازی در کنار فولاد اکسین هستیم تا انشالله این طرح مهم و بزرگ به نتیجه برسد.

سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر خوزستان هم ضمن حضور در این اجتماع خیرخواهانه گفت: از نزدیکی و همراهی مجموعه فولاد اکسین در راستای فرامین مقام معظم رهبری در جهت کمک به نیازمندان و سلسله اقداماتی که در این راستا صورت پذیرفت کمال تشکر و قدردانی را داریم.

وی افزود: ابتدا فکر نمی‌کردیم رزمایش کمک‌های مومنانه به این کیفیت با حضور همه مجموعه‌های مردمی و موسسات و شرکت‌های تولید در یک رقابت خداپسندانه در کسب ثواب و اجر معنوی پای کار بیایند، اما دیدیم که برای کمک به مردم عزیز همه مشارکت بالایی داشته اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16034