شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۴
Share/Save/Bookmark
 

سرپرست فرمانداری شادگان معرفی شد

صدای فردا - جهادی در راه خدمت به مردم مطالبه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب است که امیدواریم در شادگان شاهد عملی شدن آن باشیم.
سرپرست فرمانداری شادگان معرفی شد
 
مدیر کل سیاسی استانداری خوزستان در این آیین گفت: شادگان ظرفیت‌های بالایی در گردشگری، کشاورزی، بندر، فولاد، نیشکر، نفت و از همه مهمتر سرمایه‌ انسانی دارد.
ناظم ثبوتی اظهار داشت: شهرستان شادگان به واسطه زمین‌های مستعد کشاورزی و تالاب بین‌المللی می‌تواند به یکی از قطب‌های کشاورزی و گردشگری استان خوزستان تبدیل شود. 
وی آب آشامیدنی و کشاورزی و راکد ماندن طرح های عمرانی را از مشکلات شهرستان شادگان برشمرد و افزود:بیکاری جوانان به دغدغه مردم و مسوولان در این شهرستان تبدیل شده است که باید برای رفع آن چاره‌اندیشی شود.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: استفاده از مدیران جوان و جهادی در راه خدمت به مردم مطالبه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب است که امیدواریم در شادگان شاهد عملی شدن آن باشیم.
حجت الاسلام مجید ناصری‌پور اظهار داشت: شهرستان شادگان محرومیت‌ها و مشکلات زیادی دارد که نیاز به همگرایی و هم گام بودن دستگاه‌های اجرایی و همچنین اختصاص بودجه برای برطرف کردن این محرومیت‌ها دارد.
وی نرخ بالای بیکاری در این شهرستان را نگران کننده توصیف کرد و گفت: اشتغال دغدغه اصلی مردم این شهرستان به شمار می‌رود که باید به راهکاری رسید تا شرایط برای کاهش این دغدغه فراهم شود.
حجت الاسلام ناصری‌پور با اشاره به جمعیت جوان شهرستان شادگان تصریح کرد: محیطی برای فرصت‌های اشتغالزایی جدید و سرمایه‌گذاری باید ایجاد شود و از ظرفیت‌های صنعتی، کشاورزی، تجاری و گردشگری برای ایجاد شغل در شادگان بهره گرفت.
وی اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی کمبود اشتغال در شادگان را بهترین فرصت برای ضربه زدن به نظام اسلامی می‌دانند و بارها سعی در اغفال جوانان شادگانی کردند ولی این جوانان مشت محکمی به دهان آنها زدند.
در پایان این نشست امیر صبری‌پور بعنوان سرپرست جدید فرمانداری شادگان معرفی و از خدمات سعید حاجیان فرماندار پیشین شادگان قدردانی شد. 
سعید حاجیان در اسفندماه سال ۹۶ به سمت فرماندار شادگان منصوب شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16306