سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
Share/Save/Bookmark
 

باشگاه فولاد از داور مسابقه با نساجی شکایت کرد

صدای فردا - کارشناسان اشتباه بوده و همچنین خطای منجر به گل سوم نساجی از جمله مواردی است که باشگاه فولاد به آن اعتراض دارد.»
باشگاه فولاد از داور مسابقه با نساجی شکایت کرد
 
تیم‌های نساجی مازندران و فولاد خوزستان دیشب (دوشنبه) در دیداری معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. این مسابقه تا دقیقه ۸۰ با نتیجه ۲ بر صفر به سود فولاد بود اما نساجی با گل‌هایی که در دقایق ۸۰، ۹۰ و ۶+۹۰ به ثمر رساند، بازی را با نتیجه سه بر ۲ به سود خود به پایان رساند.
باشگاه فولاد خوزستان که معتقد است باید در مسابقه دیشب به پیروزی می‌رسید، علت شکست خود را «اشتباهات سریالی داوری» عنوان کرده است.
«برخورد داوران با بازیکنان و نیمکت فولاد، پنالتی واضح روی محمد قاسمی‌نژاد در پایان نیمه نخست که اعلام نشد، اخراج اشتباه وحید حیدریه مدافع فولاد، پنالتی گرفته شده برای نساجی که به زعم کارشناسان اشتباه بوده و همچنین خطای منجر به گل سوم نساجی از جمله مواردی است که باشگاه فولاد به آن اعتراض دارد.»
این باشگاه شکایت علیه تیم داوری تنظیم کرده و به کمیته انضباطی و کمیته داوران فرستاده است. 
در بخش دیگری از خبری که سایت فولاد خوزستان درباره این شکایت منتشر کرده، آمده است: «تیم فولاد در این فصل در موارد بسیاری از تصمیمات اشتباه داوری ضربه دیده اما همیشه با تیم داوری با احترام رفتار می‌کند اما تصمیمات عجیب شب گذشته باعث شد تا این شکواییه تنظیم و ارسال شود.»
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16516