سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۸
Share/Save/Bookmark
 

جلسه مشترک مناطق ۳ و۷ شهرداری اهواز با شرکت آب و فاضلاب

صدای فردا - فاضلاب در رفع مشکلات شهروندان و همچنین آبگرفتگی های سطحی در روزهای بدون بارش سال و برنامه ریزی برا ی فصل بارندگی بحث و بررسی بعمل آمد.
جلسه مشترک مناطق ۳ و۷ شهرداری اهواز با شرکت آب و فاضلاب
 
جلسه مشترک مناطق ۳ و۷ شهرداری اهواز با شرکت آب و فاضلاب به میزبانی منطقه سه برگزار شد .
به گزارش اداره ارتباطات منطقه سه شهرداری اهواز، در این جلسه که با حضور مدیر و معاونین منطقه و نمایندگان اجرایی شرکت آبفا برگزار شد ، پیرامون مسائل و مشکلات مرتبط شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در رفع مشکلات شهروندان و همچنین آبگرفتگی های سطحی در روزهای بدون بارش سال و برنامه ریزی برا ی فصل بارندگی بحث و بررسی بعمل آمد.

بنابراین گزارش فراهم آوردن تمهیدات لازم جهت دفع آبهای سطحی ، رفع گرفتگی های فاضلاب ، تقویت ایستگاههای پمپاژ و سپتیک های دفع فاضلاب و... از جمله موضوعات مطرح شده بود که مورد تصمیم گیری و تقسیم کاری در دستورکاری نیروهای خدمات شهری این شهرداری و همچنین شرکت آبفا قرار گرفت.

مرادحسینی مدیر منطقه در این جلسه ابراز امیدواری کرد:ا با همکاری و تعامل بیش از پیش بتوانیم درصدد رفع مشکلات عدیده شهروندان در بحث فاضلاب شهری، ترمیم نوارهای حفاری و ... داشته باشیم و همچنین خدمات مناسبی را در فصول بارندگی به شهروندان ارائه نمائیم تا شاهد مشکلات کمتری در سطح شهر باشیم .
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16524