جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۱
Share/Save/Bookmark
 

مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت

صدای فردا - ارزش این فلسفه و حکمت الهی را به خوبی می توان در مناسک حج یافت، آنجا که انسان به شناخت و یقین درونی می رسد و اتصال به عشق و انوار الهی و گریز از تعلقات مادی و دنیوی و برائت از شیطان و دلبستگی به دنیا و ناپاکی را می جوید.
مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت
 
بنام خداوند بخشنده و مهربان 
 
دهمین روز از ماه قمری ذی الحجه، مصادف با عید سعید قربان، برای مسلمین سراسر جهان، پرشکوه ترین جلوه ایثار و رهایی از نفس و جان و زیباترین شکل بندگی در برابر عظمت قدرت و خواست خداوند متعال است.
 
عید قربان، عید از خودگذشتگی و‌ پایداری و تجلی عشق بنده و عرضه نفس انسان به خداست و‌ همچنین روز عرفه، سفره گسترده ی بخشایش و‌ عفو و تقرب الهی است.
 
ارزش این فلسفه و حکمت الهی را به خوبی می توان در مناسک حج یافت، آنجا که انسان به شناخت و یقین درونی می رسد و اتصال به عشق و انوار الهی و گریز از تعلقات مادی و دنیوی و برائت از شیطان و دلبستگی به دنیا و ناپاکی را می جوید.
 
اینجانب عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان جهان، علی الخصوص همکاران پرتلاش گروه فولاد خوزستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه حق تعالی، درک حقیقت فلسفه واقعه قربانگاه حضرت ابراهیم و بهره مندی از حکمت و ادعیه خیر آن پیامبر جلیل القدر را آرزومندم.
 
 
و من الله التوفیق
علی محمدی
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16536