چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۷
Share/Save/Bookmark
 

تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از شهردار اهواز

صدای فردا - مناطق محروم است که با تلاش در تزریق منابع مالی به سوی مناطق کم برخوردار و حاشیه‌ای اهواز این اتفاق خواهد افتاد.
تقدیر نماینده ولی فقیه در خوزستان از شهردار اهواز
 
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: نگاه ویژه شهرداری اهواز و تقبل منابع مالی پروژه‌های محرومیت‌زدایی از سوی این نهاد قابل تقدیر و تشکر است
    به گزارش سایت شهرداری اهواز به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، حجت‌الاسلام عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نگاه ویژه شهرداری اهواز و تقبل منابع مالی پروژه‌های محرومیت‌زدایی از سوی این نهاد قابل تقدیر و تشکر است.
وی افزود: تفاهم‌نامه و قراردادهایی که به همت شهرداری اهواز در بخش‌های مرکزی این شهر منعقد می‌شود باید سریع‌تر در قالب اجرایی شدن دیده شوند تا شاهد رفع مشکلات مناطق محروم بود.
نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: قراردادهایی که میان شهرداری اهواز و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء اهواز بسته شده بر محور توسعه زیرساخت‌ها و رفع مشکلات مناطق محروم است و باید توجه داشت هم سطح با پروژه‌های مناطق مرکزی، برای مناطق حاشیه اهواز نیز اعتباراتی گرفته شود.
وی ادامه داد: از دغدغه‌های شهردار و اعضای شورای شهر اهواز عدالت اجتماعی و خدمات‌رسانی در مناطق محروم است که با تلاش در تزریق منابع مالی به سوی مناطق کم برخوردار و حاشیه‌ای اهواز این اتفاق خواهد افتاد.
حجت‌الاسلام موسوی‌فر بیان کرد: با همت مدیریت شهری اهواز و قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران نیز برای رسیدگی به محلات حاشیه‌ای اهواز قراردادی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان منعقد شده که این مسئله مایه امیدواری است
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16567