جمعه ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
Share/Save/Bookmark
 

استاندار خوزستان: آزادی بیان با اهانت به مقدسات میلیونها انسان هیچ نسبتی ندارد

صدای فردا - هوشیار بود و منطقی برخورد کرد تا از انحراف اذهان ملت مسلمان نسبت به وقایعی که در منطقه خاورمیانه رخ می‌دهد، جلوگیری شود.
استاندار خوزستان: آزادی بیان با اهانت به مقدسات میلیونها انسان هیچ نسبتی ندارد
 
غلامرضا شریعتی شامگاه پنجشنبه در حاشیه در آیین محکوم کردن توهین رسانه فرانسوی به چهره‌ نورانی پیامبر مکرم اسلام در جمع خبرنگاران اظهارداشت: اسلام شدیدا توهین به ادیان دیگر را منع کرده اما متاسفانه در کشوری که خود را صلح طلب می‌داند شاهد هستیم که به مقدسات صدها میلیون انسان توهین می‌شود.
وی ادامه‌داد: در پشت این اقدام توهین آمیز، اهداف شوم و خصمانه ای وجود دارد که باید نسبت به آن هوشیار بود و منطقی برخورد کرد تا از انحراف اذهان ملت مسلمان نسبت به وقایعی که در منطقه خاورمیانه رخ می‌دهد، جلوگیری شود.
استاندار خوزستان تصریح‌کرد: ملت‌های مسلمان باید نسبت به اقداماتی که موجب توسعه فعالیت‌های رژیم صهیونیستی می‌شود، حساس و هوشیار باشند و به اقدامات سلطه جویانه این رژیم بر کشورهای خاورمیانه واکنش نشان دهند.
شریعتی یادآورشد: بنابراین توهین و اهانت به مقدسات ادیان زیبنده جهان امروز نیست و قطعا ابعاد مختلفی در پشت این جریان وجود دارد که باید با هوشیاری هرچه تمام‌تر با آن برخورد کرد.
بر اساس این گزارش، در پایان این مراسم قطعنامه‌ای با موضوع محکوم کردن اقدام نشریه فرانسوی و همچنین دولت این کشور در پنج بند قرائت شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16782