يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
Share/Save/Bookmark
 
اقدام دیگری در راستای مسئولیت اجتماعی صنعت نفت

افتتاح سالن ورزشی شهید قاسم سلیمانی در شهر حسینیه

صدای فردا - پروژه احداث یک سالن ورزشی دیگر با همین مشخصات در شهرک مدنی شهرستان اندیمشک در حال اجراست که ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حداکثر تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.
افتتاح سالن ورزشی شهید قاسم سلیمانی در شهر حسینیه
 
سالن ورزشی شهید سپهبد قاسم سلیمانی با مساعدت مدیریت نظارت بر طرح‎های عمرانی شرکت ملی نفت ایران و همکاری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان خوزستان در شهر حسینیه به طور رسمی افتتاح شد.
پروژه سالن ورزشی شهید سپهبد قاسم سلیمانی با زیر بنای ۱۰۷۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع با اعتباری افزون بر ۴ میلیارد تومان که ۲.۵ میلیارد تومان آن اهدایی شرکت ملی نفت ایران است، افتتاح شد.
پروژه احداث یک سالن ورزشی دیگر با همین مشخصات در شهرک مدنی شهرستان اندیمشک در حال اجراست که ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و حداکثر تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.
افزون بر این، احداث دو پروژه ۹ کلاسه با پیشرفت ۸۵ و ۷۵ درصد با زیر بنای هر کدام ۱۲۰۰ متر مربع در حال اجراست. اعتبار این پروژه ها نیز هر کدام حدود ۵ میلیارد تومان است که ۳ میلیارد تومان آن را شرکت ملی نفت ایران تامین کرده است. این پروژه های ۹ کلاسه که هر کدام به اندازه ۳۰۰ دانش آموز ظرفیت دارد، تا ۲ ماه آینده به بهره برداری می رسد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16791