چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵
Share/Save/Bookmark
 

اقدامات بنیاد برکت در شعیبیه خوزستان

صدای فردا - درس در این منطقه ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته که از این تعداد، ۱۷ مدرسه با ۵۷ کلاس درس به بهره‌برداری رسیده است.
معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از تکمیل و تجهیز مساجد بخش محروم شعیبیه شهرستان شوشتر خبر داد.
محمد مهجوری با بیان این مطلب افزود: بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان بنیاد برکت و امام جمعه شعیبیه، مقرر شده بود که بنیاد نسبت به تکمیل و تجهیز ۱۵ مسجد و پنج زمین ورزشی در این منطقه اقدام کند.
وی اعتبار این تفاهم‌نامه را ۷۹۰ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: در همین راستا و با توجه به گرمای شدید هوا در شعیبیه و استقبال مردم منطقه از نماز جماعت، ۱۵ مسجد توسط بنیاد برکت به کولر اسپیلت مجهز شد.
به گفته معاون عمرانی و طرح‌های زیربنایی بنیاد برکت، شعیبیه یکی از مناطق ۲۵ گانه‌ هدف بنیاد است که فعالیت‌های خدمات‌رسانی در آن‌ها با تمرکز و سرعت بیشتری انجام می‌شود.
مهجوری در تشریح دیگر اقدامات عمرانی بنیاد برکت در شعیبیه اظهار داشت: بنیاد برای ساخت ۲۲ مدرسه با ۷۸ کلاس درس در این منطقه ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته که از این تعداد، ۱۷ مدرسه با ۵۷ کلاس درس به بهره‌برداری رسیده است.
به گزارش ایسنا، به نقل از بنیاد برکت، وی خاطرنشان‌کرد: بنیاد برکت همچنین سه طرح هادی روستایی را در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر، اجرایی و چهار خانه بهداشت را با اعتباری بالغ بر ۶۲۵ میلیون تومان افتتاح کرده است.

همچنین حجت‌الاسلام عبدالرحمان منصوری، امام جمعه شعیبیه در مراسم اهدای کولر به مساجد این بخش، ضمن تشکر از ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد برکت این ستاد، گفت: مجهز کردن مساجد شعیبیه به کولر اسپیلت برای اولین مرتبه است که انجام می‌شود و این نشان از حمایت خوب و ماندگار از مساجد مناطق محروم دارد.
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ۱۲ هزار و ۳۷۱ طرح را در حوزه‌های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، فرهنگی، سلامت و سایر خدمات با ۱۰ هزار و ۴۱۹ میلیارد ریال اعتبار در استان خوزستان به بهره‌برداری رسانده یا در دست اقدام دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16803