چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳
Share/Save/Bookmark
 

برگزاری کارگاه آنلاین "بادی بیوتی بلی" خوزستان

صدای فردا - پیش نیز چنین کارگاهی را برگزار کردیم و باتوجه به استقبال خوب و درخواست علاقه‌مندان، مجددا این کارگاه در دو سطح C و B‌ و این بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
کارگاه دانش‌افزایی بادی بیوتی بلی خوزستان به صورت آنلاین برگزار می شود.
فاطمه عبدالوند، رییس انجمن بادی بیوتی بلی خوزستان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: این کارگاه دانش‌افزایی در دو سطح C و B، دو بخش آقایان و بانوان از دهم مهرماه به مدت ۲ روز برگزار می‌شود. همچنین دوره های مربیگری این کارگاه ها زیر نظر دانشکده بین المللی ابن سینای گرجستان برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه دانش افزایی می توانند با شماره ۰۹۰۱۳۳۳۴۰۰۶ تماس بگیرند یا به سایت WWW.ABDALVANDCOACH.CIM مراجعه کنند.
رییس انجمن بادی بیوتی بلی خوزستان با بیان این که استقبال از این رشته در خوزستان بسیار است، عنوان کرد: مدتی پیش نیز چنین کارگاهی را برگزار کردیم و  باتوجه به استقبال خوب و درخواست علاقه‌مندان، مجددا این کارگاه در دو سطح C و B‌ و این بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود.
وی در پایان گفت: برگزاری چنین کارگاه‌های دانش افزایی در رشد این رشته در استان تاثیرگذار است و در جذب علاقه مندان نیز تاثیر بسزایی دارد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16805