پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
Share/Save/Bookmark
 

گام پایانی عملیات عمرانی در تقاطع جانباز و آغاز اجرای عملیات آسفالت مکانیزه معابر زیرگذر جانباز (زردشت

صدای فردا - روکش آسفالت لوپ و رمپ جنوب غربی ورودی از اتوبان شهید مدرس به صورت مکانیزه و با صرف بیش از 4600 تن آسفالت آغاز گردیده که آسفالت مورد نیاز پروژه توسط کارخانه آسفالت بخش خصوصی تامین شده است .
گام پایانی عملیات عمرانی در تقاطع جانباز و آغاز اجرای عملیات آسفالت مکانیزه معابر زیرگذر جانباز (زردشت
 
معاون فنی وعمرانی شهرداری اهواز از آغاز عملیات روکش آسفالت مکانیزه لوپ و رمپ جنوب غربی ورودی از اتوبان شهید مدرس به کیانشهر ، تقاطع و زیرگذر جانباز (زردشت) به عنوان گام پایانی تکمیل عملیات عمرانی این پروژه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت فنی وعمرانی شهرداری اهواز ، وحید معینی زاده معاون فنی و عمرانی شهردار اهواز با اشاره به پیشرفت حدود 100 درصدی پروژه تقاطع غیر هم سطح جانباز (زردشت ) اظهار داشت : پس از تکمیل عملیات زیرسازی و جدولگذاری و پیاده رو سازی ، روکش آسفالت لوپ و رمپ جنوب غربی ورودی از اتوبان شهید مدرس به صورت مکانیزه و با صرف بیش از 4600 تن آسفالت آغاز گردیده که آسفالت مورد نیاز پروژه توسط کارخانه آسفالت بخش خصوصی تامین شده است .
معاون فنی وعمرانی شهردار اهواز در ادامه عنوان کرد: احداث بلوار 44 متری مهرشهر و زیر گذر 18 متری چهارم کیان آباد به موازات این تقاطع نقش بسزایی در کاهش و روانسازی ترافیک در هسته ومناطق کیان آباد، کیانشهر، مهرشهر، زردشت، کیانپارس و ... داشته و با تکمیل این تقاطع در روزهای آتی دسترسی شهروندان در این کریدور به سهولت انجام خواهد پذیرفت
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16951