جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳
Share/Save/Bookmark
 

مدیرعامل در پیامی رحلت پیامبر اکرم (ص)،شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

صدای فردا - امید است با عنایت خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و همچنین با الگو قرار دادن فرمایشات مدبرانه ی مقام معظم رهبری، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی مراحل زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.
مدیرعامل در پیامی رحلت پیامبر اکرم (ص)،شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.
 
بنام خداوند بخشنده و مهربان
 
بدون تردید راه رستگاری بشر تمسک به پیامبر اکرم (ص) و اهل‌ بیت (ع) است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگانی چون آن ها می تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوا را به ما نشان دهد.
 
امید است با عنایت خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و همچنین با الگو قرار دادن فرمایشات مدبرانه ی مقام معظم رهبری، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی مراحل زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم.
 
اینجانب رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و همچنین شهادت امام رضا (ع) را به عموم مسلمانان و به ویژه مردم متدین، ولایتمدار و قدرشناس استان خوزستان و کارکنان مجموعه فولاد خوزستان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال قبولی عزاداری و سوگواری های مردم مومن این دیار را در ماه های محرم و صفر مسئلت می نمایم.
 
و من الله التوفیق
علی محمدی
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 16956