يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
Share/Save/Bookmark
 

انتقام شهید هسته‌ای، خواسته مصرانه ملت است

صدای فردا - جمهوری اسلامی می‌بایست انتقامی سخت و پشیمان کننده از طراحان و عاملان این ترور بگیرند، این انتقام خواسته مصرانه ملت امام حسین(ع) است.
انتقام شهید هسته‌ای، خواسته مصرانه ملت است
 
حجت الاسلام سیدمحمدعلی قاضی دزفولی روز یکشنبه  بمناسبت شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی در پیامی گفت:  شهید فخری زاده در طول عمر با برکت خویش خدمات ارزشمندی به اسلام و کشور عزیزمان ایران داشت.
وی افزود: امروز سندی دیگر از جنایتکار بودن استکبار جهانی، برای همه آنان که هنوز به این باور نرسیده‌اند که تروریسم زاییده نامشروع و بالیده در دامان غرب و در رأس آن آمریکای جنایتکار و اسرائیل اشغالگر است به نمایش گذاشته شد.
امام جمعه دزفول گفت: دست‌های پلید و سیاه منافقان با پول‌های کثیف آل سعود منحوس و فرماندهی مستقیم سرویس‌های اسرائیلی آمریکایی، دانشمند مجاهد، هسته‌ای و دفاعی جمهوری اسلامی ایران و یار صدیق حاج قاسم سلیمانی، سردار دکتر محسن فخری زاده را هدف گلوله‌های وحشیانه خود قرار دادند و او را به آرزوی دیرینه اش، شهادت رساندند.
حجت الاسلام قاضی دزفولی با بیان اینکه این شهید هسته ای مجاهدت های زیادی برای کشورش داشته اظهار داشت: مقامات ارشد رژیم کودککش و جنایتکار صهیونیستی بارها از او به عنوان هدف ترور و عنصری که باید حذف فیزیکی شود نام می‌بردند، اکنون آن شهید مجاهد در کنار یاران شهیدش آرام گرفته و مسرور است.
امام جمعه دزفول تاکید کرد: جمهوری اسلامی می‌بایست انتقامی سخت و پشیمان کننده از طراحان و عاملان این ترور بگیرند، این انتقام خواسته مصرانه ملت امام حسین(ع) است.
تروریستهای بیگانه عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر  خودروی حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری  وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.
به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل فخری زاده مورد حمله واقع گرفت و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد. در اثر این تیراندازی‌ و انفجار، فخری زاده به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 17234