دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶
Share/Save/Bookmark
 

شرایط اهواز از این هم بدتر می‌شود / درخواست برای قرنطینه فوری خوزستان

صدای فردا - سرعت انتشار ویروس به حدی بالا است که با نیاز به بستری شدن تعداد زیادی از مبتلایان، گنجایش چند بیمارستان بزرگ در اهواز تکمیل شده و به ترتیب باعث درگیری بیمارستان‌های جدید می‌شود.
شرایط اهواز از این هم بدتر می‌شود / درخواست برای قرنطینه فوری خوزستان
 
در پی قرمز شدن وضعیت تعدادی از شهرهای خوزستان مقرر شد مجددا محدودیت‌های کرونا اعمال شوند و همچنین با افزایش تعداد شهرهای نارنجی و قرمز، انتشار کرونای انگلیسی در خوزستان و پر شدن بیمارستان‌های بزرگ اهواز، مسئولان بهداشتی خواستار قرنطینه دو هفته‌ای خوزستان شده‌اند.
روسای بیمارستان‌های اهواز خواستار قرنطینه فوری خوزستان شدند
روسای بیمارستان‌های بزرگ اهواز در نامه‌ای خطاب به استاندار خوزستان، خواستار قرنطینه دو هفته‌ای استان خوزستان در پی شیوع گسترده کرونای انگلیسی شدند.
به گزارش ایسنا، متن نامه روسای بیمارستان‌های بزرگ اهواز به شرح زیر است:
"جناب آقای قاسم سلیمانی‌دشتکی
استاندار محترم خوزستان و رئیس ستاد استانی مقابله با کرونا
موضوع: درخواست قرنطینه دو هفته‌ای استان خوزستان به منظور کنترل شیوع بیماری کرونا
با سلام و احترام؛
همانگونه که مستحضرید پیک جدید ویروس کرونا با غلبه سوش جهش یافته انگلیسی چند روزی است که در استان خوزستان آغاز شده و به سرعت در حال پیشروی است.
سرعت انتشار ویروس به حدی بالا است که با نیاز به بستری شدن تعداد زیادی از مبتلایان، گنجایش چند بیمارستان بزرگ در اهواز تکمیل شده و به ترتیب باعث درگیری بیمارستان‌های جدید می‌شود.
با عنایت به اینکه تداوم وضعیت فعلی منجر به اشباع نظام درمان و تکمیل ظرفیت درمان در استان خوزستان خواهد شد از شما تقاضامندیم نسبت به پیگیری جهت قرنطینه کامل و تعطیلی حداقل دو هفته‌ای استان خوزستان به ویژه شهرهای قرمز اقدام نمایید.
دکتر میثم معزی، رئیس بیمارستان گلستان اهواز، دکتر علیرضا قنبران، رئیس بیمارستان امام خمینی(ره)، دکتر ماندانا قنواتی، رئیس بیمارستان رازی اهواز، دکتر کریم بیت‌سیاح، رئیس بیمارستان سینا، دکتر محسن علی‌سمیر، رئیس بیمارستان ابوذر اهواز، دکتر اسماعیل ویسی، رئیس بیمارستان آیت‌الله طالقانی اهواز"
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 17770