جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
Share/Save/Bookmark
 

گشودن گره‌های ترافیکی اقدامی مهم برای محیط‌زیست و سلامت مردم است

صدای فردا -در این مراسم عرض کردم دولت همواره برای سلامت و وقت مردم ارزش قائل بوده است. باز کردن گره‌های ترافیکی اقدام مهمی در راستای اهمیت دادن به محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و سلامت مردم است.
گشودن گره‌های ترافیکی اقدامی مهم برای محیط‌زیست و سلامت مردم است
 
پل آفتاب و خیابان‌های تابان و آسمان در منطقه شمال شرقی شهر اصفهان دیگر طرح‌هایی بود که با حضور بنده به مرحله بهره‌برداری رسید.
وی اظهار داشت: اعتبار این طرح‌ها ۲۰۰ میلیارد تومان بود و کاهش ترافیک، کاهش آلودگی هوا و همچنین افزایش ایمنی تردد در کلانشهر اصفهان از اهداف ساخت آن‌ها است.
واعظی خاطر نشان کرد: در این مراسم عرض کردم دولت همواره برای سلامت و وقت مردم ارزش قائل بوده است. باز کردن گره‌های ترافیکی اقدام مهمی در راستای اهمیت دادن به محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و سلامت مردم است.
رییس دفتر رییس جمهوری تاکید کرد: در کلانشهرهایی همچون اصفهان با توجه به جمعیت بالا و تردد زیاد در سطح شهر باید همه تلاش کنیم با توسعه زیرساخت‌های شهری و همچنین گسترش راه‌های ارتباطی، وقت و سلامت مردم را حفظ کنیم.
واعظی تصریح کرد: خوشبختانه با وجود همدلی و وفاق در بین مدیران استان، روند رشد و توسعه اصفهان به خوبی پیش می‌رود و این استان در زمینه تولید، اقتصاد و فرهنگ پیشرو است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 17799