سه شنبه ۲۹ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶
Share/Save/Bookmark
 

فعالسازی هشت مرکز واکسیناسیون کرونا در اهواز

صدای فردا - فرایند تزریق واکسن کرونا به ترتیب رده های سنی اعلام و پس از ثبت نام افراد در سامانه Salamat.gov.ir و دریافت نوبت در مراکز واکسیناسیون انجام می شود.
فعالسازی هشت مرکز واکسیناسیون کرونا در اهواز
 
با اشاره به واکسیناسیون گسترده در مناطق مختلف این شهرستان افزود: واکسیناسیون عمومی به صورت تجمیعی در هشت نقطه اهواز توسط مراکز بهداشت شرق و غرب وبا حضور بسیج جامعه پزشکی استان خوزستان در حال انجام است.
وی ادامه داد: واکسیناسیون در مجتمع ورزشی بانک صادرات در کوی مجاهد ، سالن خلیج فارس نمایشگاه های بین المللی، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۱ ملی راه ، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۲ در شهرک نفت ، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۳ در منطقه سپیدار و سالن شهید سالمی آموزش پرورش ناحیه ۲ در منطقه شرق اهواز در حال انجام است.
نماینده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت و کنترل کرونا استان خوزستان از فعالسازی سه مرکز دیگر خبر داد و گفت: در روزهای آینده تالار کتابخانه مرکزی در ساحل کیانپارس، مصلای مهدیه امام خمینی(ره) و سالن مجتمع ورزشی ۱۳ آبان در منطقه امانیه به عنوان سه مرکز دیگر واکسیناسیون کرونا فعال می شوند.
احمدی افزود: فرایند تزریق واکسن کرونا به ترتیب رده های سنی اعلام و پس از ثبت نام افراد در سامانه Salamat.gov.ir و دریافت نوبت در مراکز واکسیناسیون انجام می شود.
به گزارش ایرنا، سامانه واکسیناسیون برای ثبت نام افراد بالای ۵۰ سال خوزستانی فعال شده و افراد می توانند نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام کنند.
شهروندان می توانند پس از ثبت نام و دریافت پیامک با در دست داشتن کارت ملی  به مراکز بهداشتی برای واکسیناسیون مراجعه کنند.
هم اکنون یک شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، ۱۶ شهرستان نارنجی و ۱۰ شهرستان زرد کرونایی هستند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 18545