دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹
Share/Save/Bookmark
 

برق ۱۰۶ اداره دولتی پرمصرف خوزستان قطع شد

صدای فردا - اسامی اداراه‌هایی که اقدام به کاهش مصرف برق نکنند در گزارشی به استانداری اعلام می‌شود.
برق ۱۰۶ اداره دولتی پرمصرف خوزستان قطع شد
 
با اشاره به رصد ۲۴ ساعته ساختمان‌های اداری در سطح خوزستان، بیان کرد: به منظور جلوگیری از بروز خاموشی در هفته جاری، تشدید برخورد با ادارات و دستگاه‌های اجرایی پرمصرف، و قطع برق آنها در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به افزایش دمای هوا در خوزستان، و استقرار توده هوای گرم و بالارفتن مصرف برق، گفت:برای جلوگیری از بروز خاموشی در بخش خانگی و تامین برق مراکز درمانی، با تشدید نظارت میدانی، مصرف برق تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی در ساعات اداری و غیراداری توسط گروه‌های ارزیاب شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به صورت ۲۴ ساعته، رصد و در صورت رعایت نکردن مصوبات ابلاغی در خصوص کاهش مصرف برق، اشتراک پرمصرف ها قطع خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی قبلی به ادارات و سازمان‌ها انجام شده، افزود: اسامی اداراه‌هایی که اقدام به کاهش مصرف برق نکنند در گزارشی به استانداری اعلام می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به افزایش گرما در خوزستان و نیاز مدیریت مصرف، ادامه داد: از مشترکان درخواست می‌کنیم در راستای جلوگیری از بروز خاموشی، نهایت همکاری ممکن را در کاهش مصرف برق به ویژه در ساعات ۱۲ تا ۱۸ با مجموعه شرکت توزیع نیروی برق به عمل آورده و از استفاده همزمان از وسایل برقی پرمصرف خودداری کنند.
برق ۳۹ سازمان دولتی و بانک به دلیل افزایش مصرف برق و رعایت نکردن الگوی اعلام شده خرداد امسال توسط شرکت توزیع نیروی برق خوزستان قطع شده بود.
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دارای یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۴۴۰ مشترک است که از این تعداد ۳۳ درصد مشترکان روستایی هستند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 18580