يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
با دستور امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

قهرمان پارالمپیک توکيو فولادی شد

صدای فردا - لازم بذکر است طی دیدار ماه جاری قهرمانان پارالمپیکی با مقام معظم رهبری ، ایشان دستور اشتغال این قهرمان را صادر کرد و بر رسیدگی جدی به مسائل و مشکلات کاری و معیشتی قهرمانان توصیه نمودند.
قهرمان پارالمپیک توکيو  فولادی شد
 
به گزارش خبرنگار ما به دنبال  پخش برنامه شبهای کارون صداوسیمای خوزستان که صادق بیت سیاح قهرمان پارالمپیکی دو میدانی به عنوان مهمان در این برنامه حضور داشت، وی با اشاره به مشکل اشتغال‌ خود از مسئولین استان درخواست کرد تا به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر رفع مشکلات معیشتی قهرمانان پاراالمپیکی عمل کنند. 
به گزارش خبرنگار ما امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در جریان این برنامه با ارسال پیامی ضمن لبیک پیام رهبر معظم انقلاب از  صادق بیت سیاح دعوت کرد تا در حوزه تربیت بدنی و ورزش زیر مجموعه شرکت فولاد خوزستان مشغول به کار گردد. 
لازم بذکر است طی دیدار ماه جاری قهرمانان پارالمپیکی با مقام معظم رهبری ، ایشان دستور اشتغال این قهرمان را صادر کرد و بر رسیدگی جدی به مسائل و مشکلات کاری و معیشتی قهرمانان توصیه نمودند.
صادق بیت سیاح جوان رشید خوزستانی که مدال طلای آسیایی پرتاب نیزه را در کارنامه خود دارد در المپیک توکیو مدال نقره پرتاب نیزه را از آن خود کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19015