پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶
Share/Save/Bookmark
 

مراسم جشن تکلیف فرزندان پرسنل شهرداری اهواز برگزار شد

صدای فردا - نوجوانان با رسیدن به سن تکلیف در واقع خود را آماده مسئولیت پذیری در زندگی می‌کنند و این مرحله بهترین تمرین برای زندگی آینده خواهد بود.
مراسم جشن تکلیف فرزندان پرسنل شهرداری اهواز برگزار شد
 
بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۵ آبان ماه، مراسمی با حضور شهردار کلانشهر اهواز، رئیس شورای شهر، چند تن از اعضای شورا و جمعی از فرزندان دختر پرسنل شهرداری در سالن شورای اسلامی شهر اهواز برگزار شد.

در این مراسم که با همت حوزه بسیج شهرداری برگزار شد، رضا امینی شهردار کلانشهر اهواز ضمن تبریک به این دانش آموزان خطاب به آنان عنوان کرد: رسیدن به سن تکلیف مرحله مهمی در زندگی هر شخص است و باید از این فرصت طلایی به نحو احسن استفاده کرد.

وی افزود: نوجوانان با رسیدن به سن تکلیف در واقع خود را آماده مسئولیت پذیری در زندگی می‌کنند و این مرحله بهترین تمرین برای زندگی آینده خواهد بود.

شهردار اهواز گفت: خداوند سن تکلیف را در دختران و پسران متفاوت قرار داده و پایین تر بودن سن تکلیف برای دختران نشان از اهمیت بالای آن در زندگی و نشان دهنده آن است که دختران باید از همان دوران نوجوانی عفت و حجاب خود را مراقبت نمایند.

امینی خاطرنشان کرد: شهرداری اهواز بنا دارد در کنار وظیفه خود با عنوان خدمات رسانی به عموم شهروندان، برنامه های ویژه ای برای کارکنان خود و خانواده های آنان داشته باشد.

در ادامه این مراسم، سیاوش محمودی رییس شورای شهر و محمد حسین ملایی زمانی رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا، در سخنانی رسیدن به مرحله مهم سن تکلیف را به دختران حاضر در جلسه تبریک گفت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 19086