پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸
Share/Save/Bookmark
 
واکنش تند عضوهیات رئیسه فدراسیون به نماینده مجلس

به جای قرارداد کی‌روش دنبال حل بیکاری و آلودگی باشید!

در پی انتقاد برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بی تفاوتی فدراسیون در حل مشکل نمایندگان آسیایی ایران در میزبانی از تیم‌های عربستانی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال واکنش تندی به این نماینده نشان داد.
 
به گزارش "ورزش سه"، بعد از این که بهروز نعمتی نماینده مجلس شورای اسلامی انتقادات تندی از فدراسیون فوتبال پیرامون اتفاقات و سهل انگاری های صورت گرفته در دفاع از حق میزبانی باشگاه های ایرانی در مقابل سعودی ها و همین طور سایر مسائل داشت، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال واکنش تندی به این انتقادات نشان داد و مدعی شد چه خوب در کنار حل مشکل بیکاری جوانان و آلودگی هوا نماینده های مردم تمدید قرارداد کی روش را نیز پیگیری می کنند!
عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال خوزستان و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اظهارات نعمتی، نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:« از این که آقای نعمتی، نماینده محترم مردم در کنار حل مشکل بیکاری، آلودگی هوا و حق پخش تلویزیونی در صدد حل و فصل مشکل فوتبال ایران و عربستان هستند، سپاسگزاریم؛ اما باید به استحضار ایشان برسانیم که در این باره فدراسیون فوتبال با همراهی وزارت امور خارجه و برخی نهادها بیش از 20 جلسه برگزار کرده است که اظهارات اخیر ایشان نشان می دهد از این موضوع بی اطلاع بوده اند».
او ادامه داد:« بهتر است ایشان صحبت های کارشناسان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه را در جلسه ای بشنوند و بعد اظهارنظر کنند. فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!».
طالقانی خاطرنشان کرد:« پس از مذاکره با ریاست محترم فدراسیون فوتبال متوجه شدم که مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کارلوس کی روش انجام شده و در صورت نهایی شدن این روند، موضوع در هیات رییسه مطرح خواهد شد».
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 5558