پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳
Share/Save/Bookmark
 

فدراسیون درباره شکست مقابل عربستان توضیح نمی‌دهد

شکست های پی در پی اما سبب نشده که مسوولان فدراسیون فوتبال توضیحی بدهند و پس از انتقادات مجلس هم مدعی شده اند که در جلسات خصوصی در مورد شکست‌هایشان صحبت خواهند کرد.این در حالی است که تیم‌های ایرانی همچنان از حق میزبانی در کشور خود محرومند و حتی نمی‌توانند کشور سوم را خودشان انتخاب کنند.
 
فدراسیون فوتبال همچنان از پاسخگویی در مورد شکست‌های پی درپی در پرونده میزبانی از عربستان طفره می رود. 
به گزارش عصرایران ، امروز و پس از اینکه بهروز نعمتی ، نماینده مجلس از عملکرد فدراسیون فوتبال در مورد احقاق حق تیم‌های ایرانی انتقاد کرده ، یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال جواب داده که رسانه‌ای در مورد این مساله پاسخگو نخواهد بود. طالقاتی که با ورزش3 مصاحبه می کرد گفته :«بهتر است ایشان صحبت های کارشناسان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه را در جلسه ای بشنوند و بعد اظهارنظر کنند. فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم های عربستانی را دارد؛ جلسه ای که به صورت رو در رو برگزار می شود و نه در رادیو!«»
فدراسیون فوتبال در مدت اخیر بارها در پرونده میزبانی از عربستان با شکست مواجه شده. آنها که نتوانستند میزبانی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا بگیرند بارها وعده دادند که مشکل ایران در کمیته مسابقات و کمیته اجرایی حل خواهد شد. اما در نهایت مشخص شد که کمیته مسابقات و کمیته اجرایی اصلا پرونده ایران را بررسی نکرده اند و در این مورد رایی صادر نکرده اند. 
در چنین شرایطی به صورت کلی شکل مذاکرات ایران و کنفدراسیون فوتبال آسیا زیر سوال رفته و شائبه‌هایی وجود دارد در مورد اینکه اصولا ایران همزمان با قطر شکایت جدیدی به کمیته مسابقات تحویل داده باشد. 
ایران در شرایطی حق میزبانی را از دست داده که قطر موفق شد میزبانی اش را به دست بیاورد و نشان داد که شکست دادن عربستان نشدنی نیست. 
در کنار این همه اما مشکل اینجاست که ایران از حق انتخاب کشور سوم هم منع شده وباید در عمان بازی کند در حالی که تیم‌های عربستانی در کشوری که خود انتخاب می‌کنند بازی‌ خواهند کرد. 
شکست های پی در پی اما سبب نشده که مسوولان فدراسیون فوتبال توضیحی بدهند و پس از انتقادات مجلس هم مدعی شده اند که در جلسات خصوصی در مورد شکست‌هایشان صحبت خواهند کرد.
این در حالی است که تیم‌های ایرانی همچنان از حق میزبانی در کشور خود محرومند و حتی نمی‌توانند کشور سوم را خودشان انتخاب کنند. 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 5576