سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲
Share/Save/Bookmark
 

انجام بیش از 20 هزار و 750 پرواز نوروزی تا 11 فروردین

از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی تا ۱۱ فروردین ماه بیش از ۲۰ هزار و ۷۵۰ پرواز انجام شد که حدود ۲ میلیون و ۶۲۰ هزار نفر مسافر از طریق حمل و نقل هوایی جابجا شدند.
انجام بیش از 20 هزار و 750 پرواز نوروزی تا 11 فروردین
 
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از ۲۰ هزار و ۷۵۰ سفر هوایی از آغاز پروازهای نوروزی تا یازدهم فروردین ماه خبر داد.
به گزارش سازمان هواپیمایی کشوری، رضا جعفرزاده گفت: از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی تا ۱۱ فروردین ماه بیش از ۲۰ هزار و ۷۵۰ پرواز انجام شد که حدود ۲ میلیون و ۶۲۰ هزار نفر مسافر از طریق حمل و نقل هوایی جابجا شدند.
وی با بیان اینکه اوج عملیات پروازهای نوروزی در مسیر بازگشت در حال انجام است، افزود: بازرسی کارشناسان دفتر عملیات پرواز سازمان هواپیمایی کشوری بی وقفه انجام می شود.
جعفرزاده از شرکت های هواپیمایی خواست تا نسبت به محورهای توصیه شده در خصوص الزامات اطلاع رسانی به مسافران خود اهتمام لازم را داشته باشند.
وی تصریح کرد: ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها در نحوه اطلاع رسانی و چگونگی جلب رضایت مسافران در پایان پروازهای نوروزی به آن شرکت ها ارسال خواهد شد.
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: همچنان فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در پروازهای خارجی و فرودگاه مهرآباد، مشهد مقدس، کیش، شیراز، اهواز، اصفهان و تبریز به ترتیب بالاترین حجم جابه جایی مسافر را به خود اختصاص داده اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 6346