چهارشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
Share/Save/Bookmark
 

جام ملت های آسیا پایان همکاری ایران و آدیداس

تیم ملی بزرگسالان بعد از جام ملت ها برند ایرانی خواهد پوشید.
جام ملت های آسیا پایان همکاری ایران و آدیداس
 
به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران تنها تا پایان مسابقات جام ملت های آسیا اجازه همکاری با برند آدیداس را دارد و بعد از پایان این مسابقات همکاری تیم ملی و آدیداس به پایان خواهد رسید.
بر اساس اعلام محمدرضا داور زنی معاون وزیر ورزش و جوانان تیم ملی فوتبال ایران بعد از جام ملت های آسیا با برند ایرانی به میدان می رود.
وی در این باره به سایت وزارت ورزش و جوانان گفت: قرارداد اسپانسری فدراسیون فوتبال با آدیداس برای حمایت از تولیدات داخلی به قرارداد تجاری تغییر یافت و تیم ملی فوتبال هم بعد از جام ملت های آسیا  با برند ایرانی به میدان می رود و حضور این تیم در جام جهانی با کت و شلوار تولید داخل و پرواز داخلی محقق خواهد شد.
داورزنی دلیل این موضوع را نیز در این گفت و گو اعلام کرد و افزود: یکی از سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان حمایت  از تولید داخلی است به  همین دلیل به همه فدراسیون ها ابلاغ شده  حتی برای حضور در مسابقات  بین المللی نیز  که الزاماتی دارد از برندهای داخلی استفاده کنند .
به این ترتیب آدیداس نزدیک به 18 ماه حامی البسه تیم ملی خواهد بود و به نظر می رسد با پایان قرارداد این برند معتبر با تیم ملی و در صورت ادامه همکاری کی روش با فدراسیون فوتبال ایران باید شاهد واکنش های سرمربی پرتغالی به این موضوع باشیم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 6708