شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
Share/Save/Bookmark
 

چرا به آن نماینده عکس دختر خوشگل را نشان ندادند؟

پورمحبی، فرزین - چرا چیزهای در دسترس تر، به همان راحتی هم گم و گورتر می شوند!؟
چرا به آن نماینده عکس دختر خوشگل را نشان ندادند؟
 
برخلاف تصور، ما از وکلای مان در مجلس نه انتظار داریم اوضاع بیکاری و مسکن و ازدواج را درست و درمان کنند و نه رشد دلار و سکه و گرانی و تورم اجناس را کنترل کنند. حتی از آنها نمی خواهیم که به خمس شعارهای تبلیغاتی شان عمل کنند. چون خودمان می دانیم چه کسانی را به خانه ملت فرستادیم و به همان اندازه هم از آنها توقع داریم. اصولا ما ملتی قانع و مهمان نوازیم، دوست نداریم به کسانی که قرار است فقط 4 سال در خانه مان مهمان باشند، با توقع پیگیری و رفع مصیبت های مان، بد بگذرد. باور بفرمایید وقتی عکس نماینده ای را می بینیم که غرق خوابی شیرین و یا محو تصویری از خود شیرین در موبایلش هست و یا با کاترین عزیز سلفی گرفته و لبخند ملیحی می زند آنقدر خوشحال می شویم که انگار فهمیده باشیم تلگرام را فیلتر و ما را از شر لو رفتن اطلاعات مان خلاص کرده اند. البته این مسئله کاملا دو طرفه است و متقابلا آنها هم ما را کلی می خندانند؛ از کاشف موزه لور گرفته تا نماینده سیب خور و... واقعا که شانس آوردیم که نه داعش توانست این کانون نشاط را منفجر کند و نه محمد علی شاه ... 
مایی که تا آن حد پرشور در صحنه حاضر شدیم و با رای دادن حماسه آفریدیم از این بزرگواران(که از صد فیلتر اعتقادی و اخلاقی و مخصوصا شورای نگهبان رد شده اند)فقط یک چیز می خواهیم و آن اینکه وقتی عکس دختر خوشگلی به صحن علنی مجلس آورده می شود، آن را علنی کنند و تک خوری نکنند. درست مثل آن زمانی که جناب آقای مطهری جوانمردانه عکس ساپورت پوش ها را در طبق اخلاص گذاشت و تک تک شان را برای همگان پخش کرد. 
باری به هر جهت بهتر است در حال حاضر قدم جلو بگذاریم و این کدورت را از دل آن نماینده ای که در خصوص دیدن عکس دختر خوشگل ناکام مانددربیاوریم و از وی بابت این فصور معذرت بخواهیم. البته اگر بتوانند پیدایش کنند! چون قضیه بسیار پیچیده شده و هنوز نمی دانند که صدای مشکوک متعلق به عوامل سیا و موساد و ام آی سیکس بود یا یک صداگذاری از عوامل داخلی البته گمانه آخر هم این است که متعلق به یکی از نمایندگان اصول گرا باشد به هر حال کارشناسان بعید می دانند که بتوانند با این سرعت، شخص مورد نظر را پیدا کنند تا از ایشان معذرت بخواهند!
البته این روزها یراحتی می توانند عکس رقص یک نفر را در آن سر دنیا پیدا کنند ولی دقیقا نمی دانیم چه می شود که چیزهای دردسترس تر، به همان راحتی هم گم و گورتر می شوند! 
اصولا به ما چه ... شاید هم وی دوست نداشته باشد که از او معذرت خواهی کنند و یا شاید هم وی نمی خواهد خودش را معرفی کند تا ریا نشود... کلا مثل سایر چیزهای دیگر؛ به ما چه... که چرا بعضی چیزها، اینقدر سریع پیگیری و رسیدگی می شوند و بعضی چیزهای دیگر اینقدر کند؟ درست مثل اخبار شبانگاهی 20:30 که یا خیلی پرشور؛ شور یک چیز را در می آورد و یا ساکت ساکت می ماند. چی؟ ای به چشم؛ ما هم مثل آنها خفه می شویم.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 6771