چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷
Share/Save/Bookmark
 

استاندار خوزستان:بازگشت زائران با امنیت کامل همراه است

صدای فردا - استاندار خوزستان گفت: زائران اربعین حسینی در کمال امنیت و آرامش در حال بازگشت به مرزهای خوزستان هستند.
 
به گزارش صدای فردا غلامرضا شریعتی سه شنبه شب در جریان بازدید شبانه از وضعیت خدمت رسانی در مرز چذابه به خبرنگار ایرنا گفت: تا کنون 800 هزار نفر از خوزستان به عتبات عزیمت کرده اند که از این تعداد 350 هزار نفر به کشور بازگشته اند.
وی ادامه داد: تردد زائران اربعین حسینی همراه با امنیت است و از زوار درخواست می شود در مسیر بازگشت به توصیه ها و هشدارهای جاده ای و بهداشتی توجه لازم را داشته باشند.
نماینده عالی دولت در استان خوزستان خاطرنشان کرد: جهت رفاه حال زائران تردد به شهر اهواز رایگان است و تردد به دیگر استان های کشور نیز در پایانه های مرزی در حال انجام است.
استاندار خوزستان افزود: تردد زائران در مسیرهای خوزستان روان است.

**مدارس چهار شهرستان خوزستان در نوبت صبح چهارشنبه تعطیل است
استاندار خوزستان همچنین در خصوص تعطیلی مدارس برخی شهرهای استان عنوان کرد: نوبت صبح مدارس چهار شهرستان خوزستان که بیشترین میزبانی در ایام اربعین از زائران را دارند برای روز چهارشنبه تعطیل اعلام شدند.
شریعتی یادآور شد: نوبت صبح مدارس شهرهای خرمشهر، حمیدیه، دشت آزادگان و اندیمشک تعطیل و همچنین ادارت این شهرستان ها از ساعت 10 صبح شروع به کار می کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه این شهرها در مسیر زائران اربعین حسینی هستند لازم بود تا تعطیلی نوبت صبح مدارس این شهرها را اعلام کنیم.
نماینده عالی دولت در خوزستان یادآور شد: تنها مدارس این چهار شهر در نوبت صبح تعطیل هستند و کارکنان می توانند برابر اعلام فرمانداری ها ساعت 10 صبح در محل کار حاضر شوند.

منبع:ایرنا
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 9199