نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲

بدون عنوان

 

 
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲

بدون عنوان

 

 
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲

بدون عنوان

 

 
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲

بدون عنوان

 

 
 
کدخدایی: تحریم انتخابات در کشور ما خنده آور است؛ مردم توجهی به این مسائل نشان نمی‌دهند / قطعا مشارکت در انتخابات پیش رو بسیار گسترده خواهد بو

صدای فردا - سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه بحث تحریم در کشور ما امر خنده آوری شده است، گفت: قطعا مردم به مسائل تحریم انتخاباتی توجهی نخواهند داشت.

 
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴

10 علامت هشداردهنده آلزایمر

 
10 علامت هشداردهنده آلزایمر

صدای فردا - حتما شما هم در اطرافیان خود با سالمندانی مواجه بوده‌اید که یک خاطره از دوره کودکی خود را بارها برایتان تعریف کرده باشند اما در پاسخ به سوال شما که آیا داروی خود را در زمان مقرر مصرف کرده‌اند یا نه، سر در گم بمانند و یا حتی به یاد نیاورند که تحت درمان دارویی هستند. مواردی این چنینی همگی از ...

 
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸

حذف یارانه‌ها آغاز شد؟

 
حذف یارانه‌ها آغاز شد؟

صدای فردا - یارانه تیر ماه در حالی شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که برخی آن را دریافت نکردند؛ جریانی که احتمال حذف یارانه‌بگیران را براساس تکلیف قانون بودجه تقویت کرده است.

 
 
واکنش ریابکوف به ایجاد محدودیت برای ظریف از سوی آمریکا

صدای فردا - معاون وزیر امور خارجه روسیه به محدودیت‌های ایجاد شده از سوی آمریکا برای وزیر امور خارجه ایران در دریافت ویزا واکنش نشان داد.

 
 
فرمانده ناجا: تاکنون ۳۰۰ هزار پیامک کشف حجاب در خودرو ارسال شده؛ از ۱۵۰ هزار نفر تعهد گرفته شده

صدای فردا - فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز ناجا در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در عمل تنها است، گفت: نیروی انتظامی وظیفه برخورد با ناهنجاری ها را برعهده دارد اما امروز برحسب کم کاری برخی دستگاه ها، شاهد افزایش این موضوع در جامعه هستیم.

 
 
جنگ بعید است اما آتش درگیری احتمالی میان ایران و آمریکا می‌تواند به بحران قره باغ و سپس قفقاز منتقل شود / روسیه از این آتش در امان نخواهد بود

صدای فردا - روزنامه روسی«سفوبودنايا بريسا» نوشت: درگیری نظامی با ایران موجب متشنج شدن شرایط در آذربایجان می شود و همین امر، به بحرانی تر شدن درگیری در قره باغ می انجامد. در ادامه، آتش تمام قفقاز و روابط نژادی پیچیده آن را در بر می گیرد. این خطرات، موضع روسیه و حمایت مسکو از منافع مشروع ایران را مشخص ...

 
 
ظریف : کشورهای اروپایی باید به تعهدات‌شان عمل کنند/ ما باید نفت‌مان را بفروشیم

صدای فردا - وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگو با یک رسانه روسی به لزوم پایبندی کشورهای اروپایی به تعهدات‌شان در عادی‌سازی روابط تجاری ایران تاکید کرد.

 
 
برنامه خطرناک آمریکا برای محافظت از نفت کش های تجاری در خلیج فارس

صدای فردا - مطابق با گزارش ژنرال جوزف دانفورد، رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا در خاورمیانه آمریکا در حال مشورت با متحدان خود برای تشکیل یک ائتلاف دریایی در خلیج فارس است. تنگه هرمز یکی از آبراه های حیاتی برای تجارت جهانی انرژی محسوب می شود و تامین امنیت آن اهمیت بالایی برای کشورهای منطقه خواهد ...

 
 
تذکر نماینده رامهرمز به وزیر نیرو در خصوص حقوق معوقه کارکنان آبفار

صدای فردا - نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با صدور چهار تذکر کتبی به سازمان میراث فرهنگی کل کشور ، وزیر نیر و وزیر بهداشت و درمان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر به مطالبات مردم حوزه انتخابیه اش شد.

 
 
دلار ۱۱ هزار و ۸۳۰ تومان شد / هجوم مردم برای فروش دلار‌های خانگی

صدای فردا - قیمت دلار با کاهشی قابل توجه پس از مدت‌ها وارد کانال ۱۱ هزار تومانی شد. قیمت فعلی دلار در بازار ۱۱ هزار و ۸۳۰ تومان است، بر اساس مشاهدات، مردم برای فروش دلار‌های خانگی خود به بازار هجوم آورده اند.

 
 
کاربرد کودهای آلی و معدنی در تولید آبزیان پرورشی ضروری است

صدای فردا - معاون آبزی پروری اداره کل شیلات خوزستان گفت: استفاده از کودهای آلی و معدنی برای بهبود تولید آبزیان پرورشی استان نه تنها منعی ندارد بلکه لازم است.

 
۲۷ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵

اهواز سه بار لرزید

 
اهواز سه بار لرزید

صدای فردا - بامداد امروز، سه زمین‌لرزه اهواز و یک زمین‌لرزه شادگان را لرزاند.

 
 
لزوم استفاده از ظرفیت‌های مدنی در انجام مسئولیت‌های حکومتی

صدای فردا - معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با تاکید بر لزوم افزایش رضایت اجتماعی، گفت: سازمان تعزیرات در افزایش رضایت اجتماعی و اعتماد عمومی نقش مهمی دارد و به نظر می‌رسد باید در این شرایط نقش فعال‌تری ایفا کند.

 
 
خوزستان نباید معبر و بارانداز قاچاق باشد

صدای فردا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان با تاکید بر برخورد با پدیده قاچاق گفت: خوزستان نباید معبر، بارانداز و محلی برای قاچاق باشد.

 
 
گرما و خاک و شرجی با هم به خوزستان می‌آیند

صدای فردا - مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی وزش باد، شرجی و افزایش دما در سطح استان خبر داد.

 
 
پرونده «محله گل‌وبلبل» بسته شد/تلویزیون برای برنامه‌های کودک کاری کند

صدای فردا - داریوش فرضیایی از تجربه ساخت «محله گل و بلبل» گفت و از بسته شدن پرونده آن برای همیشه خبر داد. او در توضیح این خبر بیان کرد: کشش «محله گل و بلبل» تا جایی بود که در سه فصل ساخته شود و اگر ادامه پیدا می‌کرد، لوس و تکراری می‌شد.