نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۷

دانشگاه در چهارشنبه سیاه اهواز

 
دانشگاه در چهارشنبه سیاه اهواز

صدای فردا - محمدعلی رونق کتابدار و کتاب‌شناس پیشکسوت دانشگاه شهید چمران اهواز به مناسبت فرارسیدن ۲۷ دی‌ماه -چهارشنبه سیاه اهواز- در یادداشتی رویدادهای این روز در دانشگاه را روایت کرد.

 
 
توسعه حمل و نقل ریلی در مراکز بار کشور ضروری است

صدای فردا - وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر کاهش حجم بار از جاده های کشور گفت: اتصال ریلی به مراکز بار برای دولت و این وزارتخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 
 
تنها 30 درصد دست‌فروشان مستحق حمایت هستند

صدای فردا - رئیس کارگروه تخصصی ساماندهی مشاغل، اصناف و فعالیت‌های شهرداری‌ها با اشاره به موضوع ساماندهی دست‌فروشان، گفت: طبق آماری که به دست ‌آورده‌ایم حدود 30 درصد دست فروشان نیازمند حمایت هستند و بقیه مافیایی از دست‌فروشان هستند.

 
 
تصویب ۶ سند آسیب‌شناسی شهری در دولت

صدای فردا - رئیس گروه دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با اشاره به تشکیل کمیسیون هشتم دولت، بیان کرد: این کمیسیون تحت عنوان کمیسیون خاص کلان‌شهرها ایجاد شده و یکی از وظایف آن آسیب‌شناسی شهری است. تاکنون هشت سند آسیب‌شناسی تصویب شده است که شش سند از این تعداد در حوزه خدمات ...

 
 
باید به دنبال توسعه نظام ارزش‌آفرینی در کشور باشیم

صدای فردا - قائم مقام معاون وزیر و مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به لزوم توجه جدی به حوزه ارزش آفرینی، گفت: باید به دنبال توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور باشیم.

 
 
نرخ تورم در خوزستان از متوسط کشوری بالاتر است

صدای فردا - قائم مقام معاون هماهنگی امور اقتصادی و‌ توسعه منابع استانداری خوزستان نرخ تورم در خوزستان را 58 درصد اعلام کرد و گفت: این رقم بالاتر از متوسط تورم کشور است.

 
 

صدای فردا - متاسفانه امروز علیرضا زاکانی در مناظره با معاون اسبق وزارت کشور و در راستای پیگیری مقاصد سیاسی خود و ضربه زدن به حریف آنهم در مقابل دوربین و بلندگوی رسانه ها آشکارا به قومیت مردم عرب توهین و خطاب به تاج زاده می گوید :" سران فتنه آبروی ملت را بردند .جلوی عرب های سوسمار خور سرت را بالا بگیری ...

 
 
سفر وزیر راه و شهرسازی به خوزستان

صدای فردا - وزیر راه و شهرسازی امروز (چهارشنبه 26 دی ماه) به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه اقتصادی در سفری دو روزه به استان خوزستان سفر می‌کند.

 
 
هورالعظیم؛ مرواریدی غلطان در قلب خوزستان

صدای فردا _هم زیستی آب و نی در بستر هور العظیم چشم اندازی از سحر طبیعت در دامن جلگه های خوزستان خلق کرده است.

 
 
جنگ تحمیلی و استقرار شرکت های بزرگ ملی ریشه مشکلات اهواز است

صدای فردا - رییس شورای شهر اهواز ریشه عمده مشکلات این کلانشهر را آسیبهای ناشی از جنگ تحمیلی و استقرار شرکت های ملی در آن دانست و تصریح کرد: جنگ سبب از بین رفتن زیرساخت ها و پناه آوردن ساکنان شهرهای جنگ زده به حاشیه اهواز شد.

 
 
اخراج کارکنان شرکت حریر خوزستان صحت ندارد

صدای فردا - فرماندار شوش با اشاره به بحث اخراج کارکنان شرکت حریر خوزستان این شهرستان گفت: موضوع اخراج کارکنان و حتی تهدید به اخراج آن‌ها صحت ندارد و اکنون همه کارگران این شرکت مشغول به کار هستند.

 
 
باید به دنبال توسعه نظام ارزش‌آفرینی در کشور باشیم

صدای فردا - قائم مقام معاون وزیر و مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به لزوم توجه جدی به حوزه ارزش آفرینی، گفت: باید به دنبال توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور باشیم.

 
 
ایران صفر - عراق صفر/ خاطره تلخ عراق، شیرین نشد

صدای فردا - مصاف تیم‌های ملی ایران و عراق با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 
 
روحانی: مردم ریشه مشکلات را بخوبی می شناسند

صدای فردا - رییس جمهوری گفت: مردم در سختی هستند، اما مشکلات کشور را به خوبی می‌دانند و به طور کامل ریشه‌های داخلی و خارجی آن را می‌شناسند.

 
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۵

سن استخدام افزایش می‌یابد؟

 
سن استخدام افزایش می‌یابد؟

صدای فردا - اخیرا برخی خبرها از این حکایت دارد که طرحی در مجلس برای افزایش سن استخدام در جریان بررسی قرار دارد. این در حالی است که اعلام سازمان اداری و استخدامی نشانی از چنین طرحی ندارد و در عین حال که شرایط سنی در قانون تعیین شده و سقفی برای آن مشخص نشده است، از این‌رو دستگاه‌ها براساس نیاز و شرایط ...

 
 
قطع همکاری ایران با اروپا در حوزه مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و مهاجران

صدای فردا - روابط این روزهای ایران و اتحادیه اروپا همچون روزهای سرد و خشک دی ماه با وقوع برخی از تحولات رو به سردی گراییده و با توجه به فراز و نشیب‌های صورت گرفته و فشار عنصر سومی همچون آمریکا در حال حاضر خبری از گرمی و یا رفع برخی از چالش‌های به وجود آمده نیست.

 
 
کامیون های عراقی در چذابه سوخت رابه قیمت روز خریداری می کنند

صدای فردا - مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه خوزستان (اهواز) گفت: کامیون های عراقی در مرز بین المللی چذابه سوخت (گازوییل) را به قیمت روز، معادل 90درصد بهای آن در عراق خریداری می کنند.

 
 
حذف بودجه احیای کارون از ریاست جمهوری پیگیری می شود

صدای فردا - استاندار خوزستان گفت: سازمان آب و برق استان نامه ای به ریاست جمهوری برای بررسی و پیگیری لغو مصوبه اعتبار احیای کارون در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، ارسال کند.

 
 
فراموشی مصلحتی «عمران خان» در مورد ایران؟! / عربستان و امارات چگونه در حال حذب نخست وزیر پاکستان اند؟

صدای فردا - در آگوست 2018، عمران خان بعنوان رئیس جمهور پاکستان انتخاب شد. پیروزی دور از انتظار خان در انتخابات، دربردارنده هشدارهایی برای مسئولان سعودی و اماراتی بود؛ به این دلیل که هیچ کس رسیدن او به حکومت را پیش بینی نمی کرد. در ادامه، ریاض و ابوظبی که نگرانی های زیادی درمورد روی کار آمدن عمران خان ...

 
 
حفظ منافع ملی در گرو حفظ منافع خوزستان است

صدای فردا- نماینده مردم بندرماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندرامام خمینی (ره) در مجلس شورای اسلامی گفت: استان خوزستان همانند یک کارگاه ثروت آفرین برای کشور تلقی می شود از این رو حفظ منافع ملی در گرو حفظ منافع خوزستان است.