نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷

بدون عنوان

 

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷

بدون عنوان

 

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷

بدون عنوان

 

 
 
گرما و خاک و شرجی با هم به خوزستان می‌آیند

صدای فردا - مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی وزش باد، شرجی و افزایش دما در سطح استان خبر داد.

 
 
پرونده «محله گل‌وبلبل» بسته شد/تلویزیون برای برنامه‌های کودک کاری کند

صدای فردا - داریوش فرضیایی از تجربه ساخت «محله گل و بلبل» گفت و از بسته شدن پرونده آن برای همیشه خبر داد. او در توضیح این خبر بیان کرد: کشش «محله گل و بلبل» تا جایی بود که در سه فصل ساخته شود و اگر ادامه پیدا می‌کرد، لوس و تکراری می‌شد.

 
 
کراک، شکننده سد دفاعی بدن در مقابل امراض

صدای فردا - مواد مخدر، با وجود زیان واضح و جبران‌ناپذیری که بر سلامت فردی و اجتماعی دارند، کماکان دارای مصرف بالایی هستند. نتایج یک پژوهش داخلی درباره کراک به‌عنوان یکی از این مواد مضر، نشان می‌دهد که مصرف این ماده قدرت سیستم ایمنی بدن را به‌شدت کاهش می‌دهد.

 
 
مهلت ۶ ماهه به بانک مرکزی برای تامین تسهیلات مورد نیاز قطعه‌سازان

صدای فردا - رئیس فراکسیون پاسخگو مجلس از فرصت سه تا شش ماهه به بانک مرکزی برای تامین تسهیلات ۷۰۰۰ میلیاردی قطعه‌سازان در جلسه این فراکسیون خبر داد.

 
 
رساندن وضعیت آب و فاضلاب اهواز به وضع عادی دوسال زمان می برد

صدای فردا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان، با اشاره به اینکه برای ایجاد شرایط عادی آب و فاضلاب اهواز به زمان ۲ ساله نیاز است گفت: یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال در حوزه فاضلاب و یکهزار و ۸۰۰ میلیارد ریال طرح در حوزه آب در دست اجرا است.

 
 
زمین‌های کشاورزی خوزستان از سیلاب تخلیه شد

صدای فردا _ رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به تخلیه سیلاب از تمام زمین‌های کشاورزی استان گفت: اکنون حتی یک هکتار زمین کشاورزی استان زیر آب نیست و کشت تابستانه در سطح ۴۲۳ هزار هکتار آغاز شده است.

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲

وضعیت آب خیلی هم مناسب نیست!

 
وضعیت آب خیلی هم مناسب نیست!

صدای فردا - خشکسالی طوری بر تار و پود کشور طی ۱۰ سال اخیر ریشه دوانده که حتی بارندگی‌های بی سابقه ابتدای امسال هم گودال بی آبی را پر نکرده و بحران آب همچنان گریبان ایران را گرفته است. بحرانی که دامنه آن در فصل تابستان به تأمین برق هم کشیده می‌شود و آنچه در این چرخه هم‌چنان از اهمیت بسیار برخوردار است،...

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹

بدون عنوان

 

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸

بدون عنوان

 

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸

بدون عنوان

 

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸

بدون عنوان

 

 
۲۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴

بدون عنوان

 

 
 
موافقت رهبری با برداشت از منابع صندوق توسعه ملی برای بازسازی مناطق سیل‌زده

صدای فردا – رئیس دفتر رئیس جمهوری از موافقت رهبر انقلاب اسلامی با برداشت ۵ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی برای بازسازی مناطق سیل زده خبر داد.

 
 
200 کیلومتر از شبکه آب اهواز اصلاح می‌شود

صدای فردا - سرپرست شرکت آبفا اهواز گفت: براساس برنامه‌ها به دنبال این هستیم که تا 18 ماه دیگر 200 کیلومتر اصلاح شبکه آب داشته باشیم.

 
 
اعتراض جمعی از سکنه و کسبه ویلا به یکطرفه شدن/ مردم راه خود را پیدا می‌کنند

صدای فردا - در حالی از روز گذشته خیابان استاد نجات الهی (ویلا) بخاطر طرح گذر صنایع دستی از جنوب به شمال یکطرفه شد که جمعی از سکنه و کسبه محل امروز به دعوت شهرداری منطقه 6 تهران به ساختمان شهرداری رفتند تا مشکلات و گلایه‌هایشان از اجرای آنی طرح را مستقیما به مدیران شهری بیان کنند.

 
۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳

دلار به کانال ۱۱,۰۰۰ تومان برگشت

 
دلار به کانال ۱۱,۰۰۰ تومان برگشت

صدای فردا - قیمت دلار در بانک و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی کاهش یافت و به زیر ۱۲ هزار تومان رسید.

 
 
نجار: مشکلی در پرداخت تسهیلات به مناطق سیل‌زده نیست

صدای فردا _ معاون وزیر و جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور گفت: با وجود اولویت ارائه تسهیلات در مناطق سیل‌زده به حوزه‌های مسکن و کشاورزی به طور کلی اکنون هیچ مشکلی در زمینه پرداخت تسهیلات وجود ندارد.